Pizzato’dan, NS serisi güvenlik anahtarları

Pizzato Elettrica firmasının Türkiye distribütörü Leuze electronic tarafından sunulan NS serisi güvenlik anahtarları, orta/hafif uygulamalarda tercih ediliyor.

Pizzato’dan, NS serisi güvenlik anahtarları
Dergi

Solenoidli ve RFID teknolojili NS serisi güvenlik anahtarları, endüstriyel güvenlik konusunda otuz yılı aşan deneyime sahip Pizzato Elettrica’nın geliştirdiği tüm bilgi ve yenilikleri bir araya getirerek bu alanın öncülüğünü yapıyor. NS serisi anahtarlar, tekno polimer gövdeleri sayesinde orta/hafif uygulamalar için tercih ediliyor.

NS SERİSİNİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

• RFID teknolojisi ile temassız etkinleştirme sağlar.

• Tek bir cihazla maksimum güvenlik sunar: NS serisi anahtarlar, en yüksek güvenlik seviyesi PLe ve SIL3’e sahip devrelerle, korumanın tek bir cihaz üzerinden yapılmasını sağlar.

• Büyük merkezleme deliğine saiptir. Anahtar, aktüatör pimini merkezlemek için büyük bir delikle donatılmış olduğundan bu çözüm, montaj aşaması sırasında anahtarın kafa kısmındaki delik ile aktüatörün hizalanmasını kolaylaştırıyor. Ürün, ekseni kaymış kapılar için idealdir.

• Döndürülebilir ve sökülemez başlık ve cihazlardır: Anahtarı açma cihazlarını da içeren üst modülü sayesinde, bağlantı çıkışlarını içeren alt modül dönürülebilir ve sökülemez. Modüller 90°’lik adımlarla döndürülebildiğinden aynı anahtarla farklı montaj kombinasyonları elde edilebilir.

• Ürünün koruma sınıfı IP67 ve IP69K’dır.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 17:11
YORUM EKLE

Radyo

Festo

Dergiler