Otomotiv ve beyaz eşya sektöründe Endüstri 4.0 uygulamaları mercek altında

Endüstri 4.0 Zirvesi’nin ilk gününde otomotiv ve beyaz eşya sektöründeki Endüstri 4.0 uygulamaları mercek altına alındı.

Otomotiv ve beyaz eşya sektöründe Endüstri 4.0 uygulamaları mercek altında
Proses Zirvesi


Endüstri 4.0 Zirvesi’nin ilk günü farklı panel başlıklarıyla devam ediyor. Endüstri 4.0 Zirvesi’nin en yoğun kullanıldığı sektörlerin başında yer alan otomotiv ve beyaz eşyadaki uygulamalar, İstanbul Gedik Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü Doç. Dr. Savaş Dilibal’ın moderatörlüğünde işin uzmanları tarafından anlatıldı. 

Banner Engineering İş Geliştirme ve Satış Mühendisi Çağrı Aydınoğlu, MCS Otomasyon Genel Müdürü Adem Kayar, Knowledge Club Türkiye Genel Müdürü Erdeniz Unvan, Mert Yazılım’dan Ahmet Ak, Kesit Bilişim CEO’su Kerem Palabıyık’ın panelist olduğu oturumda uygulama örnekleri ile Endüstri 4.0 Zirvesi’nin otomotiv ve beyaz eşya sektörüne sağladığı verimlilik anlatıldı. Panelde otomotiv ve beyaz eşya sektöründe otomasyon ve üretim hatları, elektrikli ve hibrit araçlar için yazılım, uygulamaları ve otonom araç, dron, robotik sensörleri ve uygulamaları / tasarım ve üretimde AR/VR uygulamaları, IoT ile parça üretim ve takibi uygulamaları konuşuldu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2019, 17:20
YORUM EKLE

Noya

Beijer

Dergiler
Partnerler