banner1114
x

NetApp ve  Lenovo, hizmet ve çözümlerini birlikte geliştirecek

NetApp Türkiye Genel Müdürü Behçet Yumrukçallı, Lenovo ile işbirliği içerisinde, ortak hibrit bulut veri hizmet ve çözümlerini birlikte geliştireceklerini söyledi. 

NetApp ve  Lenovo, hizmet ve çözümlerini birlikte geliştirecek
Endüstri 40 Zirvesi

Teknoloji devi Lenovo ve hibrit bulut veri alanında otorite olarak kabul edilen NetApp, yeni iş birliklerinin detaylarını ve işbirliğiyle birlikte ulaşılmak istenen hedefleri açıkladılar. Lenovo Türkiye Data Center Group Genel Müdürü Burç San ve NetApp Türkiye Genel Müdürü Behçet Yumrukçallı'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda, yeni iş birliği ile ilgili konuşan NetApp Türkiye Genel Müdürü Behçet Yumrukçallı, Lenovo ile uzun vadeli işbirliği kapsamında yeni ortak hibrit bulut veri hizmetlerini ve çözümlerini, pazar ve müşteri beklentileri doğrultusunda birlikte geliştireceklerini açıkladı.

İŞ BİRLİĞİ NELERİ KAPSIYOR?

Behçet Yumrukçallı, iş birliğinin kapsamıyla ilgili olarak, yapay zekâ ve makina öğrenme gibi gelecek nesil iş yüklerine yönelik NetApp’ın hibrit bulut veri hizmetlerini, hibrit flash ve all-flash depolama çözümlerini, Lenovo’nun yüksek performanslı bilgi-işlem yetenekleriyle birleştirecek bir projeye imza attıklarını söyledi. Müşterilerin geleneksel BT sistemlerini modernize etmelerine ve dijital dönüşüm süreçlerini hızlandırmalarına yardımcı olacak inovatif teknolojiyi ve sadeleştirilmiş deneyimi ;sunacaklarının altını çizen Yumrukçallı, müşteri odaklı inovasyonda güçlerini birleştiren iki şirketin, müşterilerinin başarılarını daha üst seviyelere taşıyan yeni bir standardı sektöre kazandıracağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 17:09
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler