Mitsubishi Electric ve TMMOB, online seminerlere başlıyor

Mitsubishi Electric ve TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası iş birliği ile gerçekleştirilecek EMO online seminerleri başlıyor. Seminer takvimi açıklandı.

Mitsubishi Electric ve TMMOB, online seminerlere başlıyor
Endüstrideara

Mitsubishi Electric Fabrika Otomasyon Sistemleri ve TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası iş birliği ile düzenlenecek EMO online seminerlerinin takvimi açıklandı.

“Dijital Fabrikalar Zamanı ve Gömülü Bilgisayar Sistemleri” konulu webinar ile 16 Mayıs’ta başlayan program kapsamında; robotlardan PLC’lere ve gömülü bilgisayar sistemlerine önemli konular ele alınacak.
Mitsubishi Electric Türkiye Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme Kıdemli Müdürü Can Tolga Bizel’in konuşmacı olarak yer alacağı seminer programı 23 Mayıs’ta “Dijital Fabrikalar Zamanı ve Robotlar” ile devam edecek.

Ardından 30 Mayıs’ta “Dijital Fabrikalar Zamanı ve Akıllı PLC’ler” ve son olarak da 6 Haziran’da “Dijital Fabrikalar Zamanı ve Gömülü Bilgisayar Sistemleri” online seminerleri gerçekleştirilecek.

Saat 15.00’te başlayacak online seminerler ile ilgili detaylı bilgi almak ve katılmak isteyenler TMMOB’tan veya firmadan detaylı bilgi alabiliyor.  

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2020, 17:07
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını