Mega Metal, süreçlerini PaperWork BPM ile dijitalleştiriyor

Türkiye’nin öncü bakır kablo üreticilerinden Mega Metal, LOGO Tiger 3 Enterprise uygulaması ile entegre olup, süreçlerini PaperWork BPM ile dijital ortama taşıyor. 

Mega Metal, süreçlerini PaperWork BPM ile dijitalleştiriyor
EndüstrideAra1

Bakır kablo üreticisi Mega Metal için gerçekleştirilen projede, başta satın alma, finans ve İK süreçleri olmak üzere tüm süreçler, Logo Tiger 3 Enterprise ile entegre olarak, PaperWork ile yönetilecek. Kağıt formlar tamamen ortadan kaldırılarak, mobil ve web formlar üzerinden tüm süreçler elektronik ortamda takip edilecek, böylece süreç ve kişi verimlilikleri kolaylıkla izlenebilecek.

KURUMSAL HAFIZA NASIL OLUŞACAK? 

Mega Metal için kağıtsız ofis dönüşümünü PaperWork platformu ile gerçekleştirecek.PaperWork, Logo® entegrasyon eklentisi, Connector sayesinde kod yazmadan Logo® ya veri gönderip alabiliyor.

Bu hazır modül sayesinde Logo® içerisindeki tüm fonksiyonlar PaperWork’ün elektronik formundaki verilerle kolaylıkla eşleşebiliyor. PaperWork BPM, PaperWork Content Management ile bütünleşik çalıştığından süreçler sırasında toplanan belgeler otomatik biçimde doküman yönetiminde arşivlenecek ve kurumsal hafıza kendiliğinden oluşmaya başlayacak. 
 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 15:26
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler