banner1322
x

MCS Group’a Siemens’ten “Öncü Partner” ödülü

MCS Group, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Siemens Partner Toplantısı’nda “Dijitalizasyonda Öncü Partner” ödülüne layık görüldü.

MCS Group’a Siemens’ten “Öncü Partner” ödülü
Robot Zirvesi

MCS Group, 7 Şubat 2020 tarihinde İstanbul’da üçüncüsü düzenlenen Siemens Türkiye Partner Toplantısı’nda “Dijitalizasyonda Öncü Partner” ödülüne layık görüldü.

“Birlikte Geleceğe” mottosuyla Siemens Türkiye 3. Partner Toplantısı’na katılan firma, ödülün yanı sıra gerçekleştirien toplantıda panelde yerini aldı.

MCS Group Genel Müdürü Adem Kayar, ödüle ilişkin yaptığı açıklamada, “Siemens Türkiye 3. Partner Toplantısı’nda “Dijitalizasyonda Öncü Partner” ödülünü aldık. Bize bu ödülü layık gören Siemens Türkiye yöneticilerine özellikle Kerim Oal, Hakan Mavruk ve Sevtap İnan’a çok teşekkür ederiz. Bu motivasyonla çalışmalarımıza tüm hızımızla devam edeceğiz.” dedi.

DİJİTALİZASYON VE MİNDSPHERE UYGULAMALARINI ANLATTI

Toplantı çerçevesinde gerçekleştirilen “Dijitalizasyon ve E-Ticaret konusunda iş fırsatları” panelinde MCS Group adına Genel Müdür Adem Kayar panelist olarak katıldı.  

Endüstri 4.0, dijitalizasyon ve MindSphere uygulamalarını anlatan Kayar, katılımcılara gerçekleştirdikleri projelerden örnekler sundu. 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2020, 11:10
YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını