KOÇ HOLDİNG İLE MİCROSOFT'TAN İŞ BİRLİĞİ

Koç Holding, Türkiye ve dünyada hızla büyüyen girişim ekosistemini desteklemek ve teknoloji odaklı çözümler sunan girişimlerle ortak projeler geliştirmek maksadıyla Microsoft ile iş birliği gerçekleştirdi.

KOÇ HOLDİNG İLE MİCROSOFT'TAN İŞ BİRLİĞİ
Endüstrideara

Koç Holding tarafından yapılan açıklamaya göre, Koç Topluluğu şirketleri, Microsoft ile Abu Dhabi Yatırım Ofisi'nin ortaklığında geliştirilen girişim destek programı GrowthX Accelerator sayesinde Türkiye'nin de dahil olduğu Orta Doğu ve Afrika bölgelerindeki girişimlerle bir araya gelerek, çözüm odaklı ve her iki taraf için de değer yaratan projeler üzerine uğraşsk.

Koç Holding, şirketler ile girişimler arasında yeni iş birliklerine zemin hazırlamak gayesiyle gerçekleştirilen GrowthX Accelerator sayesinde hem dijitalleşme ve inovasyon alanlarında sahip olduğu birikimi hem de sektör özelinde konusunda uzman mentor desteğini paylaşarak bu ekosistemin büyümesine yardım edecek.

Ek olarak, ürünü veya prototipi hazır olan girişimlere ürününü test etme ve müşteri ile buluşturma konusunda destek olacak. Topluluk genelinde yürütülen kültürel dönüşüm programının yapı taşlarından dijital dönüşüm ve inovasyon çalışmaları kapsamında girişimlerle çok sayıda alanda iş birliği gereçkleştiren Koç Grubu, GrowthX Accelerator ile kazanımlarını pekiştirmeyi ve yaygınlaştırmayı amaçlıyor

GrowthX Accelerator programına dahil olmak isteyen tarım teknolojileri ve mobilite alanında faaliyet gösteren girişimler, başvurularını 22 Şubat tarihine kadar yapabilecek. (AA)
 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2022, 18:00
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını