banner1322
x

K 2019 Fuarı’na geleceği getirecek

Düsseldorf’taki K 2019’a katılacak olan ProManage, dünyada 300 fabrikayı dijitalleştiren akıllı üretim yönetim sistemini tanıtacak.

K 2019 Fuarı’na geleceği getirecek
Endüstrideara

ProManage, 16-23 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek Kauçuk ve Plastik Fuarı K 2019’da sektör profesyonelleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 

Dünya genelinde bugüne kadar 300’den fazla fabrikayı dijitalleştirerek yepyeni bir üretim sistemi kurgulayan ve yüksek verim sağlayan ProManage, yeni nesil teknolojilerini plastik enjeksiyon ve ekstrüzyon makinalarının üreticileri, kullanıcıları ve diğer partner firmalarına tanıtmayı hedefliyor. 

Firma, 13. salonda B91-16 numaralı stantta katılımcıları ağırlayacak.

Firma fuar kapsamında, şirketlerin üretim süreçlerine yönelik iyileştirme çalışmaları hakkında bilgi verecek. 

Amerika’da üretim endüstrisini güçlendirmek için kurulan Dijital Üretim Tasarım ve İnovasyon Enstitüsü DMDII’ın Ar-Ge partneri konumunda olan ProManage; Üretim Operasyonları Yönetimi (MOM), Üretim Yönetim Sistemleri (MES), Nesnelerin İnterneti (IoT), Artırılmış Gerçeklik (AR), Yapay Zeka (AI) ve Makine Öğrenmesi (Machine Learning) kavramlarının dijital üretim sistemlerine entegrasyonu ile sanayide dijitalleşmeye ve verimlilik artışına dikkat çekecek. 

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 19:44
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını