banner1339
x

ISE70 basınç sensörü, IO-Link’in avantajlarını yaşatıyor

SMC’nin ISE70 basınç anahtarı, daha fazla esneklik, daha yüksek kontrol uygulamaları ve daha iyi karar desteği için yenilenerek piyasaya sunuldu.

ISE70 basınç sensörü, IO-Link’in avantajlarını yaşatıyor
Endüstri 40 Zirvesi

SMC'nin en son piyasaya sunduğu ISE70 basınç sensörüne, Endüstri 4.0'ın taleplerini karşılamak için performansı ve verimliliği artıracak yeni özellikler eklendi.  IO-link iletişimine sahip olan yeni seri, anma basınç aralığı ve üst sıcaklık limiti gibi standart uyarıların yanısıra operatörlere daha fazla veri ve farklı teşhis uyarılarıyla daha fazla kontrol imkanı sağlıyor. Ünite rotasyon mekanizmasına sahip, açılı ve 3 ekranlı çözümle birlikte kullanıcılar, mevcut basınç ve diğer seçilebilir değerleri tam olarak görebiliyor.

ESNEKLİK VE MALİYT TASARRUFU SAĞLIYOR

SMC yetkilisi konuyla ilgili yaptığı açıklamada, müşterilerine pazarda ihtiyaç duydukları esneklik ve maliyet tasarrufunu, dolayısıyla sürdürülebilir rekabeti sağlamak için ürünlerini sürekli güncel tuttuklarını, yeni nesil ISE70’in müşterilerin taleplerini yerine getirmek ve ihtiyaçlarını karşılamak adına tasarlandığını söyledi. SMC’nin basınç şalter serisine yaptığı bu son çözüm olan ISE71 ile birlikte operasyonel basınç aralığı daha da genişliyor. Her iki anahtar da bir M12 konnektörü ile IP67 sertifikalı olduğundan dolayı tehlikeli ortamlara dayanabiliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 14:01
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını