İPRAGAZ DİJİTALLEŞMEYE 15 MİLYON AVRO YATIRIM YAPTI

Kuruluşunun 60. yılını kutlayan İpragaz, dijital dönüşüm faaliyetleri için bugüne kadar 15 milyon avroluk yatırım gerçekleştirdi.

İPRAGAZ DİJİTALLEŞMEYE 15 MİLYON AVRO YATIRIM YAPTI
Endüstrideara

Kuruluşunun 60'ıncı yılını kutlayan enerji sektörünün köklü firmalarından İpragaz, dijitalleşmeye 15 milyon avroluk yatırım gerçekleştirdi.

"2,5 MİLYON MÜŞTERİYE İPAPP İLE HİZMET SUNUYORUZ"

İpragaz CEO'su Eyüp Aratay, dijital dönüşüm sürecini 22 yıl önce 2000 yılında başlattıklarını ve bugün 2,5 milyon müşteriye iPApp ile dijital bir platform üzerinden direkt olarak hizmet sunduklarını aktardı.

Aratay, ayrıca bu dönemde güvenlik, çevre, sağlık ve emniyet alanlarındaki altyapı yatırımlarını da sürdürdüklerini dile getirdi.

"RUSYA-UKRAYNA SAVAŞI LPG'NİN POTANSİYELİNİ ORTAYA ÇIKARDI"

LPG'nin Türkiye için önemine de değinen CEO Aratay, LPG'nin kullanım çeşitliliği ve avantajlarıyla sürdürülebilirlik politikalarının yanı sıra Türkiye'nin artan enerji ihtiyacınnda kaynak çeşitliliği ve sağlığı noktasında oldukça önemli bir alternatif oluşturduğunun altını çizdi.

Aratay, Rusya-Ukrayna savaşının Türkiye'de söz konusu gazın potansiyelini bir kez daha ortaya çıkardığını belirtti. (AA)

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2022, 18:56
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını