banner1322
x

IMS POLYMERS İŞ SÜREÇLERİNİ CANİAS4.0 İLE YÖNETECEK

Elektrik-elektronik, beyaz eşya, otomotiv, enerji, sağlık, inşaat sektörleri başta olmak üzere birçok sektör için fonksiyonel mühendislik plastikleri geliştirip üreten IMS Polymers, iş süreçlerini canias4.0 teknolojileri ile yürütecek.

IMS POLYMERS İŞ SÜREÇLERİNİ CANİAS4.0 İLE YÖNETECEK
Endüstrideara

Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren, elektrik-elektronik, beyaz eşya, otomotiv, enerji, sağlık, inşaat sektörleri başta olmak üzere birçok sektör için fonksiyonel mühendislik plastikleri geliştirip üreten İzmir Eğitim Sağlık Sanayi Yatırım AŞ (IMS Polymers), iş süreçlerini canias4.0 teknolojileri ile yürütme kararı aldı.

Firmanın Turgutlu’da bulunan fabrikasında gerçekleşen kick-off toplantısı ile IAS – IMS Polymers iş birliği duyuruldu. IAS Danışmanlık Yöneticisi Anıl Küçük, IAS Satış Yöneticisi Erşan Ük, ve IMS Polymers Genel Müdürü E. Metin Taştan önderliğinde düzenlenen toplantıda, başlatılan caniasERP projesinin yol haritaları ve gelecek planları konuşuldu.

Üniversite-sanayi iş birliğini geliştirmek ve ürün tasarım çalışmalarını yürütmek amacıyla 2015 yılı Ocak ayında Ege Üniversitesi bünyesinde ideEGE teknopark binasında Ar-Ge ofisi ile yola başlayan IMS Polymers, ilerleyen süreçte Ar-Ge ofisini de caniasERP projesine dahil edeceklerini belirtti. 

"GELİŞİMİMİZE AYAK UYDURABİLECEK BİR YAZILIM İSTEDİK"

Kick off toplantısında görüştüğümüz IMS Polymers Genel Müdürü E. Metin Taştan, ERP arayış süreçlerini ve IAS ile başlattıkları iş birliğinin detaylarını paylaştı:

"Daha önceden kullandığımız yazılım bizi belli bir noktaya kadar taşıdı. Herhangi bir sorun yaşamadan çalışmalarımızı sürdürdük. Ancak firmamızın büyümesi ve ihtiyaçlarımızın çeşitlenmesi ile mevcut yazılımımız ihtiyaçlarımıza cevap veremez hale geldi. Bu nedenle yeni bir yazılım arayışına girdik. Önümüzde gitmek istediğimiz yeni yollar var ve bu yolculukta bizi destekleyebilecek, gelişimimize ayak uydurabilecek bir yazılıma sahip olmak istedik." 

"BİZİM İÇİN EN İDEAL ÇÖZÜM: CANİAS4.0"

Taştan, “IAS, ERP çözüm alternatifleri aradığım süreçte araştırmalarımız sonucunda karşımıza çıktı. Güven veren sektörel deneyim, yetkin çalışan kadrosu ve başarılı projeleri ile etkileyen referansları seçim sürecinde bizim için önemli parametreleri oluşturdu. Ayrıca fiyat/performans açısından değerlendirdiğimizde de bizim için en ideal çözümün canias4.0 teknolojileri olduğunu gördük. Tüm bunların yanı sıra Türk mühendisler tarafından geliştirilen bir yazılım olması da bizim için çok önemli bir etmen oldu. Bu konuya önem veren bir şirketiz. Ülkemizde üretilen değerlerin öncelikli olarak tercih edilmesini destekliyoruz. Burada üretilen bir yazılımın dünyanın pek çok yerinde kullanılıyor olması, önemli sanayi ve teknoloji merkezlerinde kendine yer bulması bizim için de gurur verici.” ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını