İlaç sektörüne özel dijital dönüşüm seminerlerine devam ediyor

İlaç sektörüne özel diijital dönüşüm seminerlerini sürdüren Doruk, serinin ikinci seminerini 24 Nisan’da ve üçüncüsünü ise 28 Nisan’da gerçekleştirecek.

İlaç sektörüne özel dijital dönüşüm seminerlerine devam ediyor
Endüstri 40 Zirvesi

“İlaç Sektöründe Dijital Dönüşüm Webinar Serisi”ne başlayan Doruk, serinin ikinci seminerini 24 Nisan’da, üçüncüsünü ise 28 Nisan’da gerçekleştirecek.

Sektöre özel dijital dönüşüm online seminerlerinin ikincisi, 24 Nisan’da saat 14.00’te başlayacak ve seminerde sektörde dijital dönüşümün yol haritası ele alınacak.

“İlaç Sektörü Özelinde Tecrübe Paylaşımı” konulu serinin üçüncü ve son online semineri ise, 28 Nisan Salı günü 14.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Webinar kapsamında Ali Raif İlaç Sanayi Süreç Geliştirme Yöneticisi Fatih Çapkın deneyimlerini paylaşacak.

Konuya ilişkin görüşlerini paylaşan Doruk Yönetim Kurulu Üyesi Aylin Tülay Özden, “Geçen hafta Sayın Kemal Kıyak ile yaptığımız sohbet ile başlayan ilaç sektörüne özel dijitalleşme ile elde edilen kazanımlar serimiz bu hafta ‘En Küçük Bütçe ile En Büyük Fayda Sunan Dijitalleşme Yol Haritası’ webinar’ımız ile devam ediyor. Hepinizi bekliyoruz.”

Firma serinin ilk seminerini 14 Nisan’da “İlaç Sektöründe Sürdürülebilir Karlılık İçin Dijitalleşmenin Önemi” başlığıyla gerçekleştirmişti.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2020, 18:35
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını