ICC’den ‘Endüstriyel Ethernet’ pazarı için yeni işbirliği 

Kamu hizmetleri, ulaşım ve elektrik santrali dağıtımları için ‘Endüstriyel Ethernet’ pazarına giren CTC Union’u, Türkiye’de ICC Dijital Endüstriyel Teknolojiler, temsil edecek. 

ICC’den ‘Endüstriyel Ethernet’ pazarı için yeni işbirliği 
Endüstri 40 Zirvesi

ICC Dijital Endüstriyel Teknolojiler Ltd. Şti. tarafından Türkiye’de temsil edilen, 1993 yılında kurulan CTC Union Technologies Co. Ltd., global bir pazar için proaktif olarak telekomünikasyon, veri iletişimi ve endüstriyel ağ ürünleri tasarlayıp, üretiyor. ICC Dijital Endüstriyel Teknolojiler Ltd. Şti. Genel Müdürü Tamer Yiğit, CTC Union markasının, ethernet ve optik iletime dayalı teknolojilerle; ses ve veri taşıyıcılarının, işletmelerin ve endüstriyel sınıf Ethernet kullanıcılarının ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılayabildiğini söyledi. 

ENDÜSTRİYEL ETHERNET PAZARINA GİRDİ

En son teknolojileri kullanan CTC Union, kamu hizmetleri, ulaşım ve elektrik santrali dağıtımları için geniş bir yelpazede Ethernet ürünleri ile "Endüstriyel Ethernet" pazarına girdi. Güvenilirliğe, sertifikalara ve yeni standartlara yoğun bir şekilde odaklanan bu proaktif düşünme, CTC Birliği'nin bugünün ve yarının endüstriyel pazarları için çözümler geliştirmeye devam etmesini sağlayacaktır.


Endüstriye özel tasarlanmış ürünleri arasında 10Gb/sn Core switchler, endüstriyel Ethernet switch’ler, 4G LTE Router / gateway’ler, PoE switch ve dönüştürücüler, Fiber By-Pass Switch’ler gibi ürünler vardır. Aynı zamanda raylı sistem uygulamalarına özel olarak EN50155 sertifikalı switch’ler de mevcuttur.


 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 18:11
YORUM EKLE

Radyo

Halıcı

Dergiler