IAS YÖNETİCİLERİ GGM FABRİKASINI ZİYARET ETTİ

Yeni nesil otomotiv üretim fabrikası GGM’nin caniasERP teknolojisini kullanarak ürettiği Hyundai Casper aracı kullanıcı ile buluştu.

IAS YÖNETİCİLERİ GGM FABRİKASINI ZİYARET ETTİ
Endüstri 40 Zirvesi

Teknoloji firması IAS, Güney Kore’deki Endüstri 4.0 teknolojilerinin kullanıldığı, tam entegre, yeni nesil otomotiv üretim fabrikası GGM’deki projesini başarıyla tamamladı. 

GGM’NİN canias4.0 PROJESİ 

IAS Güney Kore ve partneri Dfocus, Hyundai Motor Company & GwangJu Global Motors (GGM)’deki projesinin ilk faz çalışmalarına 2020 itibarıyla başlamıştı. 2021 yılı itibarıyla finans grubu modülleri, proje modülü ve insan kaynakları modüllerini canlı olarak kullanılmaya başlandı. 2021 yılının eylül ayıyla beraber fabrikayla eş zamanlı olarak uçtan uca tüm üretim süreçleri canlı kullanıma alınarak, proje başarıyla tamamlandı.

canias4.0 teknolojileri altında sunulan kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP kullanılarak üretilen Güney Kore’nin yeni nesil aracı Hyundai Casper ise hem ülkenin önemli devlet adamları hem de kullanıcılar tarafından büyük ilgi gördü. Otomotiv sektörünün önde gelen, uluslararası firması GGM’in canias4.0 ile gerçekleştirdiği başarılı proje, Türk basınında da ilgi görmüştü.

IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber’in de eşlik ettiği IAS yöneticileri GGM fabrikasını ziyaret ederek, burada gerçekleştirilen projeyi yakından inceledi. IAS yetkilileri, ilerleyen dönemlerde bu projenin referans alınarak aynı sektörde benzer projelerin de gerçekleşmesinin planlandığını söylediler. 

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2021, 12:33
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını