IAS'NİN ETKİNLİĞİNDE CANİAS4.0 IAO TANITILACAK

IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber, 17 Kasım'da gerçekleştirecekleri "canias4.0 IAO" etkinliği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

IAS'NİN ETKİNLİĞİNDE CANİAS4.0 IAO TANITILACAK
Endüstrideara

IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber, 17 Kasım'da düzenleyecekleri  "canias4.0 IAO" etkinliğinde, sektörde öncü rol oynayacak yeni ürünleri Industrial Application Objects (IAO)'in tanıtacaklarını ve canias4.0 teknolojileri ile sundukları güncel gelişmeleri paylaşacaklarını söyledi.

"HEM TEK BAŞINA HEM DE ENTEGRE ÇALIŞABİLECEK"

Firmanın müşteri ve potansiyel müşterileri ile bir araya geleceği etkinlik öncesi değerlendirmelerde bulunan Karabiber, şöyle konuştu:

"IAS olarak ilk günden beri kendi teknolojimizi üretiyor ve vizyonumuz ile sektörümüze yön veriyoruz. ERP üreticisi olarak başlayan yolculuğumuzda, bugüne kadar tüm geliştirmelerimizi kendi ürünlerimizle yaptık. Bugün de canias4.0 çatısı altında, tek bir yazılımla ERP, nesnelerin interneti (IoT), büyük veri (big data) ve bulut gibi firmaların ihtiyaç duydukları tüm teknoloji yine tamamen kendi ürünleriyle geliştiren, müşterilerine donanım ve yazılım ürünleri sunan global bir teknoloji firmasıyız. Kurulduğumuz günden bu yana tüm çalışmalarımızı yarını tasarlayarak gerçekleştirdik, aynı misyon ile üretmeye devam ediyoruz. Son dönemde üzerinde çalıştığımız projeleri duyurmak konusunda da son derece heyecanlıyız. Lansmanımızın ana konularından biri Industrial Application Objects (IAO). Yeni ürünümüz IAO ile canias4.0 ekosistemindeki tüm ögeleri birer nesne olarak sunuyoruz. Artık, caniasERP’nin 74 modülü hem tek başına yaşayabilen hem de diğer bütün nesnelerle entegrasyon yeteneğine sahip birer nesne olacak. (Module as Service, MAS) IAO ile gerek partner gerekse müşterilerimiz, bu nesneleri kullanarak ekleme ve yeni fonksiyonlar geliştirme şansına sahip olacak. Sektöre öncü rolünü sürdürdüğümüz yeni projemiz ile ilgili tüm detayları ilk kez bu etkinlikte tanıtacağız."

"YENİ GELİŞTİRME YAKLAŞIMIMIZ DEVMODE'U ANLATACAĞIZ"

Etkinlikte canias4.0’da gerçekleştirdikleri son yenilikleri ve ürünleri ile sundukları avantajları da anlatacaklarını vurgulayan Karabiber, "canias4.0 artık yalnızca iş süreçlerinde değil, aynı zamanda yazılım geliştirme süreçlerinde de hızlı, etkin ve konforlu bir geliştirme altyapısı sunuyor. Yazılım geliştirme, uyarlama ve bakım süreçlerinde etkinliği artıracak yeni geliştirme yaklaşımımız 'DEVMODE' ile ilgili detayları aktaracağız." ifadelerini kullandı.

"IOT ÇÖZÜMÜMÜZ İLE İLGİLİ BİLGİLER VERECEĞİZ"

Günümüzde şirketlerin mutlak olması gereken ihtiyaçlarından biri olan IoT'nin de lansman kapsamında sunulacağını ifade eden Karabiber, "canias4.0 IoT çözümü ile çeşitli modüller ve araçlar sayesinde şirketlerin IoT ve otomasyon ihtiyaçlarını karşılayan, ERP ile tam entegre çalışan bir yapı sunuyoruz. canias4.0 IoT çözümümüzü, yazılım ve donanım ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgileri birinci ağızdan anlatacağız." diyerek sözlerini noktaladı. (AA)

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2021, 10:51
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını