banner1322
x

IAS, İŞ ORTAKLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber ve IAS yöneticileri, firmanın Ankara ofisinde Ankaralı iş ortakları ile bir araya geldi.

IAS, İŞ ORTAKLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
Endüstrideara

Teknoloji firması IAS, globalde ve Türkiye’de bulunan toplam 14 merkez ofisinin yanı sıra iş ortakları ile de yurt içinde ve yurt dışında önemli projelere imza atıyor. Global pazarın yanı sıra yurt içinde başarılı pek çok firma ile iş ortaklığı bulunan IAS, Türkiye’nin en önemli sanayi merkezlerinde canias4.0 teknolojileri ile hizmet sunuyor.

ANKARA'DAKİ YENİ OFİSTE İLK ETKİNLİK YAPILDI

Geçtiğimiz aylarda Ankara’da daha büyük ve modern yeni ofisine taşınan firma, burada ilk etkinliğini gerçekleştirdi.

IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber, IAS Satış Genel Müdürü Ertaç Yıldız, IAS İş Ortakları Müdürü Çağlar Öge ve IAS İş Ortakları Yöneticisi Pelin Deniz Gürler, IAS’nin Ankara’da bulunan iş ortakları Aydın Bilgi İşlem, Thales Bilişim ve 4M Digital’in kurucu ve yöneticilerini ağırladı.

İŞ ORTAKLARI İLE GELECEK PLANLARI KONUŞULDU

Gerçekleşen toplantıda IAS’nin her geçen gün büyüyen operasyonları, iş ortaklıkları, Türkiye’de ve global pazarda gerçekleştirdiği başarılı projeler konuşuldu.

Ayrıca canias4.0 teknolojileri çatısı altında sunulan caniasERP’nin yeni versiyonu, gelecek teknolojiler ve vizyonlar hakkında da görüşmeler gerçekleştirildi. İş ortaklarını ağırlayan Karabiber, büyüme stratejileri hakkında fikir alışverişinde de bulundu.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2022, 13:29
YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını