banner1013
x

I-TECH teknolojik inovasyonları deneyimleme fırsatı sunacak

I-TECH Ankara, 14 Haziran'da kapılarını, kablosuz teknolojilerden drone'lara, sanal gerçeklik uygulamalarından 3D yazıcılara kadar farklı çözümlerle ziyaretçilerine açacak.  

I-TECH teknolojik inovasyonları deneyimleme fırsatı sunacak
EndüstrideAra - Haber Detay

I-TECH Ankara, Başkent’in ilk teknoloji fuarı olma hedefiyle 14-15-16 Haziran 2019 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi’nde düzenleniyor. Ziyaretçilerine teknolojik inovasyonları eğlenceli ve etkileşimli bir atmosferde birebir deneyimleme fırsatı sunacak olan I-TECH Ankara, profesyonellerin başarı hikayelerini öğrenme imkanı da verecek.  Akıllı teknolojiler konusunda araştırmacı ve akademisyenlerin son gelişmeleri paylaştığı bir platform olma hedefliyle gerçekleştiriliyor.

INTERAKTİF I-TECH SÖYLEŞİLERİ DÜZENLENECEK

Teknolojiye yön veren marka ve yenilikçi start-up’ların, sektöre liderleri ve teknoparkların yoğun katılımlarının beklendiği I-TECH Ankara, Interaktif I-TECH söyleşileri aracılığı ile kalıpların dışına çıkılıp tecrübelerin direkt paylaşılacağı; yatırımcı, girişimci ve teknolojik kanaat önderlerini bir araya getirecek oturum gruplarına sahne olacak. HHB Expo Kurucusu Şule Dayangaç Dadak, "Ziyaretçiler de teknolojik inovasyonları birebir deneyimleyebilecek, teknolojiye yön veren liderlerin başarı hikayelerini dinleyebilecek. Ülkemizin küresel bir 'ileri teknoloji üssü' olma vizyonu ile düzenlenen I-TECH Ankara'da yeni iş birlikleri ve geleceğe yön verecek fikir ve ürünlere sponsorluk fırsatları doğacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2018, 12:40
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler