banner1322
x

Hoover’in bulaşık makinası, alışkanlıkları öğreniyor

Hoover’in A+++ enerji sınıfıyla dikkat çeken yapay zekalı ürünü AXI, kullanıcının sesini tanıyor, alışkanlıklarını öğreniyor ve program önerisi sunuyor.

Hoover’in bulaşık makinası, alışkanlıkları öğreniyor
Enerji Zirvesi

Hoover, farklı yaşam tarzlarına ve ihtiyaçlara yönelik sunduğu kişisel çözümlerle dikkat çekiyor. Markanın ilk yapay zekalı ürünü, AXI bulaşık makinası, kullanıcının sesini tanıyor, alışkanlıklarını öğreniyor ve program önerisi sunuyor. Makina, maksimum enerji verimliliği sunarak, hem aile bütçesini, hem de doğayı korumaya devam ediyor. Öğrenebilen ilk bulaşık makinası ünvanını alan AXI, yapay zeka yazılımları sayesinde sesi tanıyor, günlük alışkanlıkları öğreniyor, kişiye özel öneriler sunuyor. Emsallerine göre yüzde 10 daha az enerji tüketen ürün enerji maliyetlerini de düşürüyor. Maksimum performansta, 41 desibel ses seviyesindeki sessizliğiyle dikkat çeken AXI, Wizard uygulamasıyla uzaktan, mobil cihazlarla kontrol edilebiliyor. 

EN İYİ YIKAMA İÇİN ÖNERİLER SUNUYOR

Yapay zeka teknolojisine sahip AXI, Hoover Talks sesli kontrol özelliğiyle, programları uzaktan seçip ve başlatma, yıkama durumu hakkında mesajlar alma, yıkama tamamlandığında bilgilendirme gibi avantajlar sağlıyor. Yıkama Rehberi özelliğiyle kullanıcının günlük alışkanlıklarını anlayan makina,  en iyi yıkama programı için öneriler sunuyor ve favori yıkama programlarının listesini kaydedip hızlıca erişme imkanı veriyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 17:23
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını