banner1322
x

Hızlı prototip ile daha kısa iş süreçleri

CDT Bilgi Teknolojileri A.Ş Genel Müdürü Alpay Göğüş, ST Endüstri Radyo'da "Üretimi Otomatik Hale Getirenler" programının konuğu oldu. Alpay Bey, Türkiye'de kısa süre önce tanıttıkları, DragonFly 2020 Pro 3D Yazıcı'nın; pek çok sektörde elektronik ürünlerin prototipinin çok hızlı yapılmasına imkân tanıyarak iş süreçlerini kısaltıp, üretimi hızlandırdığını söyledi.

Hızlı prototip ile daha kısa iş süreçleri
Endüstrideara

Dubai'de düzenlenen ve Körfez ülkelerinin en büyük teknoloji şovu olarak adlandırılabilecek GITEX 2018'de Endüstri 4.0'a hizmet eden elektronik tasarım ve üretim teknolojileriyle ilgili tüm hizmet ve çözümlerini buluşturacaklarını söyleyen CDT Bilgi Teknolojileri A.Ş Genel Müdürü Alpay Göğüş, ST Endüstri Radyo'da "Üretimi otomatik hale getirenler" programının konuğu oldu. 

Haziran ayında Türkiye lansmanını yaptıkları Nano Dimension tarafından üretilen DragonFly 2020 Pro 3D Yazıcısı hakkında bilgiler veren CDT Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Alpay Göğüş; müşterilerinin elektronik bileşen tasarım, prototip yaratma ve üretiminde karşılaştıkları zorlukları aşmasında anahtar çözümün Nano Dimension olduğuna inandıklarını belirterek Nano Dimension ürün ve çözümleriyle müşterilerine tüm ürün geliştirme döngülerini kontrol edebilme, verimliliklerini arttırma ve piyasaya giriş sürelerini hızlandırma olanağı sunacakları için sevindiklerini söyledi.
Alpay Bey, DragonFly 2020 Pro'nun; otomotivden sağlığa, havacılıktan telekomünikasyona, tüketici elektroniğinden savunma sanayisine kadar pek çok sektörde elektronik ürünlerin prototipinin çok hızlı yapılmasına imkân tanıyarak iş süreçlerini kısaltıp, üretimi hızlandırdığını söyledi.

17 Ekim'de GITEX Fuar alanının yakınında bir otelde düzenleyecekleri seminerle yine potansiyel müşteri adaylarına çözümlerini anlatacaklarını söyleyen Alpay Göğüş, "Elektronik tasarımın fikirden üretime gelinceye kadar geçen tüm süreçlerinde sunduğumuz tasarım ürünleri, test ürünleri, üretim teknolojilerine yönelik yazılım ve donanımların bir kombinasyonunu sergileyeceğiz. Sektörel olarak, otomotiv,
savunma, tüketici elektroniği ve üretim teknolojilerinde sunduğumuz, yazılım, danışmanlık ve hizmet çözümlerinin tamamını tek noktada dinleyebilecekler" dedi. 


Radyo Programını Dinlemek İçin Tıklayın

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2018, 16:36
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını