banner1322
x

"Hedef hızlı ve çevik üretim için optimum yatırım olmalı"

ST Endüstri Radyo’nun Zirve'den canlı yayın programları başladı. İlk konuk Doruk Otomasyon Uluslararası Genişlemeden Sorumlu Yöneticisi Aylin Tülay Özden, “İşletmelerde hedef sadece Endüstri 4.0 için değil, üretimdeki darboğazları aşacak şekilde en hızlı ve en çevik üretim için yatırım olmalı” dedi.

"Hedef hızlı ve çevik üretim için optimum yatırım olmalı"
Endüstrideara


ProManage yazılım kullanan işletmelerin üretim operasyonlarını eksiksiz yöneterek verimlilik, çeviklik ve maliyet avantajı sağladığını söyleyen Özden, üretimdeki operasyon trafiğini yönetecek otomatik üretim planlama yazılımını 90’lı yıllarda hayata geçirdiklerini kaydetti.
ProManage MES çözümü ile 2011 yılından itibaren MES Product Survey’de yer aldıklarını hatırlatan Aylin Tülay Özden, “Yazılımımızı sürekli geliştiriyoruz. Vizyoner üreticiler imalattaki birtakım sorumlulukları dijital araçlara bırakmaları gerektiğini farkedip, darboğazları nasıl aşacaklarına odaklanıyorlar” diyerek, bir müşterilerinin ProManage öncesi yıllık 9 milyon parça üretimi yaparken ProManage dışında başka hiç ek yatırım yapmadan yılda 18 milyon parça üretim kapasitesine ulaştığını açıkladı.  

Devamı geliyor...
 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 11:57
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını