Harting’den yüzde 70’e varan yer avantajı sağlayan çözüm

Harting’in yüzde 70’e varan yer avantajı sağlayan Harting ix Industrial® Ethernet arabirimi, darbe ve titreşimlere karşı dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. 

Harting’den yüzde 70’e varan yer avantajı sağlayan çözüm
Robot Zirvesi

Endüstri 4.0 ve IoT'nin getirebileceği zorluklara cevap niteliğindeki ürünü Harting ix Industrial®, artan Ethernet uygulamalarında, çoğu zaman limitli alan nedeniyle RJ 45 bağlantısında yaşanan sorunlar için geliştirilmiş. Harting ix Industrial® uygulamalarda yüzde 70’e varan yer avantajı sağlarken, darbe ve titreşimlere karşı dayanıklılığı ile dikkat çekiyor.  5000’in üzerindeki eşleşme döngüsünden sonra dahi yüksek performansı ile tercih ediliyor.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ÜRÜN VE ÇÖZÜMLER 

Globalde başta elektrik, elektronik ve optik bağlantı sektörleri olmak üzere, iletim ve ağ oluşturma, üretim, mekatronik ve yazılım oluşturma gibi birçok alanda uzmanlığı ile öne çıkan Harting, bu uzmanlığı ile birçok farklı sektör ve uygulamada tercih ediliyor.  Marka, öncelikle makina mühendisliği ve demiryolu teknolojisi olmak üzere, rüzgar enerjisi tesislerinden fabrika otomasyonu alanına, telekomünikasyon sektöründen enerji ve veri aktarım uygulamalarında konnektörler gibi kişiselleştirilmiş çözümler ve ürünler geliştiriyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 14:44
YORUM EKLE

Radyo

Festo

Dergiler