Harting MICA ile IIoT uygulamalarının kapılarını açıyor

Harting, MICA adını verdiği ürünüyle IIoT uygulamalarına yönelik donanım, yazılım ve ara birimi tek bir cihazda topluyor.

Harting MICA ile IIoT uygulamalarının kapılarını açıyor
EndüstriForum

MICA, IIoT uygulamaları için donanım, yazılım ve ara birimi tek bir cihazda topluyor. 1 GHz ARM işlemci, 1 GB RAM ve 4 GB eMMC flash belleğe ek olarak micro SD kartta 32GB'a kadar destek sağlıyor. Ürün, son kullanıcılar ve yöneticiler için dokunmatik optimize edilmiş arayüze sahip olup, HTML5 ve JavaScript'te uygulanıyor. HARTING MICA, bir özel araç kullanmadan geliştiriciler tarafından özelleştirilebiliyor. Açık geliştirme ortamı sayesinde birden fazla proje için ucuz prototip oluşturmaya ve geliştirmeye imkan tanıyor.

Harting, bir yandan fabrikalardaki güç ve data uygulamaları, makina ve networkler için kablo aksesuarları sunarken, diğer yandan network komponentleri, cihaz terminalleri ile elektrik ve elektronik konektörler geliştiriyor, üretiyor ve satıyor. Bu ürünler, başta endüstriyel elektronik ve komünikasyon olmak üzere fabrika mühendisliği ve mekanik mühendislik, fabrika otomasyonu, güç üretimi ve dağıtımı alanlarında yoğun biçimde kullanılıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 10:52
YORUM EKLE

Radyo

Halıcı

Dergiler