Geleneksel Bayi Toplantısı'nı Almanya'da yaptı

OMRON Türkiye’nin büyüme başarısında büyük pay sahibi olan bayi ve çözüm ortakları, geleneksel OMRON Bayi Toplantısı için gittikleri Almanya’da, Hannover Messe Fuarı’nı ziyaret ederek dünyanın ilk robot masa tenisi antrenörü “FORPHEUS” ile maç yapma fırsatını buldu.

Geleneksel Bayi Toplantısı'nı Almanya'da yaptı
Endüstrideara

Bir önceki yıl OMRON Teknoloji Merkezi’nin bulunduğu Barselona’da düzenlenen geleneksel OMRON Bayi Toplantısı bu yıl Hannover Messe Fuarı ziyaretini de kapsayacak şekilde Almanya’da gerçekleşti. Hannover Messe Fuarı ve OMRON standı ziyareti, Volkswagen Wolfsburg Fabrikası turu ile Berlin’de gerçekleştirilen değerlendirme toplantısı ve keyifli şehir turlarının da yer aldığı etkinlik üç gün sürdü.

OMRON’un Sanayide Dijital Dönüşüm çerçevesinde geliştirdiği inovatif otomasyon teknolojilerinin  hemen hemen tamamını yerinde görme fırsatını sunan Hannover Messe Fuarı’ndaki  OMRON standı turu ile başlayan etkinliğin ilk gününde bayileri OMRON Avrupa Central Region Genel Müdürü Klaus Kluger karşıladı. Yapay Zeka teknolojilerinden, Toplam Ekipman Etkinliğini optimize eden Akıllı Üretim konseptlerine, Otonom Mobil Robotlardan, yeni nesil ürünlerine kadar tüm teknoloji ve çözümlerinin gösterildiği bir stand turu gerçekleştirdi.

YENİ DÖNEM STRATEJİLERİ KONUŞULDU

Keyifli ve yoğun geçen Hannover’in ardından Almanya turunun ikinci gününde Berlin’de gerçekleştirilen toplantıda, OMRON Türkiye Genel Müdürü Bengi Pekmezoğlu OMRON’un 2020 vizyonuna değinirken, Ülke Satış Müdürü Yasin Dora, geride kalan dönemin değerlendirmesi ve yeni dönem stratejilerini anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Pazarlama Müdürü Nurcan Konak da, OMRON’un Sanayide Dijital Dönüşüm yaklaşımı ve piyasaya çıkan yeni ürünleri hakkında bilgilendirmede bulundu. 

Geçtiğimiz dönemi yüksek satış rakamları ile sonuçlandıran, Türkiye geneline yayılmış en başarılı bayilere ödül plaketleri sırasıyla OMRON Türkiye ekibi tarafından takdim edilirken, ayrıca toplantıya katılan tüm bayilere de yine her yıl olduğu gibi gelenekselleşen OMRON’un sadakat plaketi verildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 14:14
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını