banner1322
x

FactoryTalk InnovationSuite, dönüşümü hızlandıracak

Rockwell Automation ve PTC'nin dijital dönüşümde işbirliğinin sonucu geliştirilen yeni FactoryTalk InnovationSuite yüksek verimlilikle dijital dönüşümü hızlandıracak.

FactoryTalk InnovationSuite, dönüşümü hızlandıracak
Endüstri 40 Zirvesi

Üretim dünyasının endüstriyel operasyonlarını optimize edebilmelerini için Rockwell Automation ve PTC birlikteliğinde geliştirilen, karar vericilere gelişmiş veri ve içgörü sağlayarak verimi artıran FactoryTalk InnovationSuite piyasaya sunuldu. FactoryTalk InnovationSuite operasyonların tam görünürlüğünü, tek bir bilgi kaynağından sistemin durum bilgisinin alınabilmesine imkan veriyor. FactoryTalk InnovationSuite, geçtiğimiz Haziran ayında stratejik ortaklığın duyurulmasının ardından bu iki şirketin teknolojilerini entegre eden ilk çözüm olarak sunuldu. 

HIZLI, ÖLÇEKLENDİRİLEBİLİR VE GÜVENLİ BAĞLANTI

FactoryTalk InnovationSuite, üretim katmanlarındaki operasyon teknolojilerinin aygıtlara bağlanabilirliği iyileştirirken, endüstriyel ekipmanlara hızlı, ölçeklendirilebilir ve güvenli bağlantı yapılmasını sağlıyor. Bilgi teknolojileri, uygulama ve sistemlerinden elde edilen verilerle birlikte endüstriyel ekipmanların, üretim hatları ve tesisin tam bir dijital sunumu elde edilebiliyor. Rockwell Automation markasının Enterprise Accounts & Software Kıdemli Başkan Yardımcısı John Genovesi konuya ilişkin yaptığı açıklamada,  FactoryTalk InnovationSuite'in sektör, teknoloji ve üretim katı profesyonellerinin uzmanlıklarını birleştiren ve IIoT’den fayda sağlayabilmelerine imkan sunan eşsiz bir çözüm olduğunu hatırlattı. 

"ÜRETİCİLER REKABETÇİ GÜÇLERİNİ YENİDEN KEŞFEDECEK"

PTC Stratejik Ortaklıklar Direktörü Catherine Knicker ise üretim dünyasının, dijital teknolojilerin hızla değiştiğini görmesine rağmen iş yapış şekillerinin hala geleneksel uygulamaları takip ettiğini vurgulayarak, yeni geliştirilen çözüm ile şirketlerin daha kısa sürelerde değer yaratmasına yardımcı olacaklarını, operasyonel zekaya daha kapsamlı yaklaşımla rekabetçi güçlerini yeniden keşfetmelerini sağlayacaklarını hatırlattı. 
 

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 18:07
YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını