Fabrikanız Siber Saldırılara Karşı Güvende

Hedefli saldırılar, kötü amaçlı yazılımlar ve içeriden güvenilir taraflardan gelen tehditler günümüzde endüstriyel tesislerin kabusu oldu. Özel ve farklı koruma gerektiren tesislerde siber güvenliği sağlamak artık CyberX ile tamamıyla mümkün.

Fabrikanız Siber Saldırılara Karşı Güvende
Enerji Zirvesi

IoT / ICS tehdit farkındalığı için 2019 önemli bir yıl oldu. Özel sektör yöneticileri modern siber saldırıların sistem savunmalarını kolayca atlayabileceğini, üretim tesislerinin duruşuna sebep olabileceğine ve önemli güvenlik sonuçları da doğurabileceğine şahit oldu.

HER AKILLI CİHAZ DAHA AKILLI GÜVENLİK GEREKTİRİR

Dünyanın en büyük ve en karmaşık IoT ağlarını koruyan dünyada sektörün lider firmalarından CyberX, IoT ve ICS Siber Güvenlik konusunda çözümler üretiyor.

Dijitalleşme sürecinizde, ağ tehditlerinden, yönetilmeyen Nesnelerin Interneti (IoT) ve Endüstriyel Kontrol Sistemleri (ICS) cihazlarından kaynaklı risklerden korunmanız için en sağlam, en yalın ve patentli M2M bilinçli davranış analizi yetkinliğine sahip çözümlerle hizmet veriyor.

ŞİMDİ TÜRKİYE’DE

Kurumsal IOT’den enerji sektörüne, petro gazdan kimyaya, madencilikten bina yönetim sistemine kadar çok farklı sektör ve tesislere yönelik hizmet sunan CyberX, Türkiye distribütörü IDA Proses’le Türk sanayine siber güvenlik sağlıyor.
 

https://www.idaas.com.tr/

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 16:58
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını