"ERP’yi kavramadan Endüstri 4.0’ı ustamıza nasıl anlatacağız?"

PAGDER temsilcisi Burç Angan, dinleyicilerden gelen, “Biz ERP’yi daha kavramadan Endüstri 4.0’ı ustamıza nasıl anlatacağız” sorusuna “Geçiş sancısız olmayacak ama kendimizi sürekli geliştirmeli, gelişime ve değişime açık olmalıyız, geçişi ne kadar hızlandırabilirsek o kadar faydamıza olacaktır.” dedi.

"ERP’yi kavramadan Endüstri 4.0’ı ustamıza nasıl anlatacağız?"
Robot Zirvesi

Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi’nin ikinci gününde de paneller yoğun ziyaretçi ilgisine sahne olmaya devam ediyor. Öğleden sonra MAKFED Genel Sekreteri Zühtü Bakır moderatörlüğünde gerçekleştirilen MAKFED Üyesi Derneklerin Endüstri 4.0 Yatırım Örnekleri panelinde konuşan PAGDER temsilcisi Burç Angan, dinleyicilerden gelen, “Endüstri 4.0’ a geçişte işsiz kalır mıyız?” sorusuna verdiği yanıtta “İnsanı nasıl ki robot yatırımlarıyla daha verimli işlerde kullanabiliyorsak, Endüstri 4.0’ a geçişte de insanlar daha nitelikli işlerde çalışacaklar” derken, “Biz ERP’yi daha kavramadan Endüstri 4.0’ı ustamıza nasıl anlatacağız” sorusuna ise “Geçiş sancısız olmayacak ama geçişi ne kadar hızlandırabilirsek o kadar faydamıza olacaktır.” dedi.

Panel’in sonunda Moderatör Zühtü Bakır, bu sıradışı ve verimli etkinliği düzenleyen ST Endüstri Medya Grubu’na ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2018, 14:26
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını