Endüstride dijital dönüşüme katkı için Eskişehir'deydi

Sanayide dijital dönüşüme katkı sağlamayı amaçlayan SICK, bu doğrultuda ilk durağı olan Eskişehir’de Endüstri 4.0 Uzman Günleri’ni gerçekleştirdi.

Endüstride dijital dönüşüme katkı için Eskişehir'deydi
EndüstrideAra2

Fabrika, lojistik ve proses otomasyonuna yönelik akıllı sensörler üreten, dünyanın önde gelen sensör üreticilerinden olan SICK, yollara düştü.

Sanayide dijital dönüşüme katkı sağlamak için yola çıkan firma, Endüstri 4.0 Uzman Günleri kapsamında Bursa'dan sonra Eskişehir’de partnerleriyle bir araya geldi.

AMAÇ, PRATİK VE ANLAŞILIR OLMAK

Firma bu sayede, yetkinlik merkezinde geliştirdiği demolar ile imalat endüstrisi için gündem olan otomasyon konularını pratik ve anlaşılır bir şekilde göstermeyi ve anlatmayı amaçlıyor.  

Söz konusu etkinlikte demo içeriklerini; robotik emniyet, takip ve izleme, akıllı algılama, IO link ve FieldEcho®, veri merkezi, görsel kontrol, TriSpector ve PLOC oluşturuyor.

YENİ ÜRÜN VE ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Firmanın inovasyon sürecindeki amacı, her zaman müşterilerinin üretkenliklerini ve esnekliklerini arttırıp kaynakları korurken sensör ürünleri, sistemleri veya hizmetlerden oluşan çözümler sunmak olarak ifade ediliyor.

Endüstri 4.0 dünyasını şekillendiren yeni ürün ve çözümler sunmaya devam ediyor.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 18:17
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler