banner1322
x

“Endüstri ve yazılım olmak üzere iki alanda hizmet veriyoruz”

ST Endüstri Radyo'da yayınlanan Endüstri Gündemi programında bu hafta Fornax Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Cihan Balaban konuk oldu.

“Endüstri ve yazılım olmak üzere iki alanda hizmet veriyoruz”
Endüstrideara

Fornax Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Cihan Balaban, Endüstri Gündemi programının bu haftaki konuğuydu. Yazılım ve Endüstri olmak üzere çalışmalarını iki farklı alanda gerçekleştiren Fornax’ın iş gündeminde yapay zeka ile dijitalleşme bulunuyor. 
Konuşmasına şu sözlerle başlayan Balaban: “Fornax olarak yeni açılmış bir firmayız ve enerjimizin yüzde 95’ini ona aktarıyoruz. Hizmetlerimizi endüstri ve yazılım olmak üzere iki bölüme ayırdık. Yoğunluğumuzu ise yapay zeka konusuna veriyoruz. Çünkü 10 yıl sonra dijitalleşmeyen hiçbir firma ve hiç kimse kalmayacak. Özellikle Amerika, bu alanda çok önemli yatırımlar ve çalışmalar gerçekleştiriyor. Endüstriyel tarafta ise yedek parça tedariği sağlıyoruz. Ayrıca bir fırının ya da ısıl işlem hattının revizyonunu gerçekleştirebiliyoruz.” dedi. 
Dijitalleşme konusundaki trendleri ve yeni teknolojileri konuştuğumuz Endüstri Gündemi programında Fornax Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Cihan Balaban ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2019, 09:34
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını