banner1322
x

“Endüstri 4.0’a geçiş devrimsel bir proses değişimidir”

Schunk Türkiye Genel Müdürü Emre Sönmez, Endüstri 3.0’dan 4.0’a geçişin devrimsel bir proses değişimi olduğunu dile getirdi.

“Endüstri 4.0’a geçiş devrimsel bir proses değişimidir”
Endüstrideara

Şirketlerin ve çalışanların dijitalleşme ile Endüstri 4.0 kavramları hakkında gerçekten çok meraklı, araştırmacı olması gerektiğini belirten Schunk Türkiye Genel Müdürü Emre Sönmez, bu konuda sürdürülebilir bir eğitimin şirket disiplini içinde çalışanlara sunmanın son derece önem taşıdığını ve bunu yapan firmaların ancak başarılı olacağının altını çizdi.

“BÜYÜK FARK VAR”

Sönmez, sözlerine şöyle sürdürdü: “Endüstri 3.0’dan Endüstri 4.0’a geçiş devrimsel bir proses değişimi. Ben daha evvelki Endüstri 1.0, 2.0 ve 3.0 konseptine geçişine baktığımda Endüstri 4.0 ile arasında çok büyük bir fark görüyorum. Çok daha kısa sürelerde çok daha büyük atılımlar görüyoruz. Bu nedenle burada şirketlerin çevik olarak hareket edebilme kabiliyetlerine sahip olabilmesi büyük önem arz ediyor. Bu da bir gecede olabilecek bir iş değil. Dönüşüm sürecinin sanılandan çok daha kısa zamanda tamamlanacağına inanıyoruz.” 
 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 09:31
YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını