banner1322
x

Endüstri 4.0 Zirvesi'nde üç farklı konuya yoğunlaşacak

Geleceğin bulut bilişimde olduğunu söyleyen Knowledge Club Genel Müdürü Erdeniz Unvan, "Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi'nde 'Bulut Bilişim’de otomasyon ve özelleştirme yönetimi, 'Akıllı şehir & E-Devlet çözümleri' ile 'E-Devlet çözümlerinde neural network entegrasyonu' konularına odaklanacağız" dedi.

Endüstri 4.0 Zirvesi'nde üç farklı konuya yoğunlaşacak
Enerji Zirvesi

Network, sistem, büyük veri, programlama, bulut çözümleri ve yazılım geliştirme alanlarında eğitim, danışmanlık ve kurulum hizmetleri sağlayan IT firması Knowledge Club; yetkili Cisco Eğitim Merkezi olarak bünyesinde yer alan 13 sertifikalı official Cisco eğitmeni (CCSI) ile İngilizce, Türkçe, Rusça, Ukraynaca ve Arapça dillerinde ilgili hizmetler sunuyor. Bu sayede tüm EMEAR bölgesinde yetkili Cisco eğitimlerini ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştiriyor. Dünya çapında en son gelişen teknolojinin bir parçası olarak iş ortaklarını ve müşterilerini değer katan hizmetleriyle desteklediklerini söyleyen Knowledge Club Genel Müdürü Erdeniz Unvan, "Amacımız, iş ortaklarımıza ihtiyaçları doğrultusunda en uygun teknolojiyi en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak. Bilgi işlem uzmanlarının bilgi seviyelerini arttırmak için hem standart eğitimler düzenleyip; hem de iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına yönelik özel eğitimler geliştiriyoruz. Sağlamış olduğumuz danışmanlık ve kurulum hizmetlerinde ise iş ortaklarımızın gelişen teknolojiye ve otomasyon sistemlerine uyum sağlamasını hedefliyoruz" dedi. Knowledge Club Genel Müdürü Erdeniz Unvan, Zirve Özel bölümümüz için açıklamalarda bulundu.

ÜÇ ANA KONUYA ODAKLANACAK

"Zirve'de 'Bulut Bilişim’de otomasyon ve özelleştirme yönetimi', 'Akıllı şehir & E-Devlet çözümleri' ile 'E-Devlet çözümlerinde neural network entegrasyonu' konularına odaklanacağız" diyen Erdeniz Unvan; "Hedefimizde elektrik, elektronik, telekomünikasyon, enerji, savunma sanayisinde endüstri 4.0 uygulamaları yer alıyor.Verdiğimiz eğitimler sektör bağımsız. Teknolojik çözümlere ihtiyacı olan her sektöre uygun eğitimlerimiz var. Başlıca, e-devlet / telekomünikasyon, enerji, finans ve savunma sanayisindeki sektörlere ulaşmayı hedefliyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 14:22
YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını