banner1322
x

Endüstri 4.0 projesinin somut sonuçlarını paylaşacak

İleri üretim planlama ve çizelgeleme yazılımı Asprova’nın Türkiye'de satış ve devreye alma çalışmalarını yürüttüklerini söyleyen Dijitalis Yazılım ve Danışmanlık Genel Müdürü Tolga Yanaşık, yaklaşan Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi &Sergisi'nde bu yazılımın devreye alma projesinden somut sonuçları paylaşacaklarını açıkladı.

Endüstri 4.0 projesinin somut sonuçlarını paylaşacak
Enerji Zirvesi

“Dijital Dönüşüm” evresinin önemli bir ayağı olan üretim planlama yazılımları ile tesis kaynaklarını daha iyi yönetebilme ve sağlanan fayda oranını arttırma gibi önemli imkanların sağlandığını söyleyen Tolga Yanaşık, "Üretim planlama ve çizelgeleme yazılımlarının hak ettiği önemi görmesini sağlamak, firmalara katkı sağlayacak tasarruf noktalarını keşfetmek ve hammaddenin mamule dönüşüm sürecindeki bütün aşamaları kontrol altına alabilmeyi sağlamak bizim temel hedeflerimiz arasında. Dünyanın en hızlı sonuç veren ileri üretim planlama ve çizelgeleme yazılımı olan Asprova’nın Türkiye satış ve devreye alma temsilciliğini yapıyoruz" dedi. 

DİJİTAL DÖNÜŞÜM KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRECEK


Dijitalis Yazılım ve Danışmanlık Genel Müdürü Tolga Yanaşık, Zirve'de sunacakları çözümleri ve odaklanacakları konuları açıkladı. Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirve ve Sergisi'nde firmaları “Dijital dönüşüm sürecinde neler bekliyor?”, “Nasıl hazırlık yapmalılar?” ,” Dijital dönüşümün ilk ayağı ne olmalıdır?” gibi büyük önem teşkil eden konularda daha bilinçli hale getirmeye odaklanacaklarını aktaran Tolga Yanaşık, "En son tamamladığımız Asprova devreye alma projesinden birkaç somut sonuç paylaşmak istiyoruz. Yaptığımız projenin sektörü otomotiv yan sanayi idi ve hepimizin bileceği üzere tam zamanında üretimin doğuşu olan otomotiv sektörünün tedarikçisi olmak oldukça zordur. Zamanında teslimat oranını arttırmak uğruna firmalar ciddi üretim kapasite kayıpları, artan ek mesailer, yüksek stok ile çalışma gibi firmayı kayıplara uğratacak durumlara göz yummak zorunda kalınıyor. Fakat bütün kısıt ve KPI değerlerini en iyi noktada buluşturarak optimum üretim planlama ve detay çizelgeleme yapabilen Asprova Türkiye, firmalara görülemeyen ciddi kazanç kaynaklarını gün yüzüne çıkartıyor" dedi.

İletişim Bilgilerimiz
Kaynak : https://dijitalis.com/
E-Posta : info@dijitalis.com

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2020, 14:42
YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını