Endüstri 4.0 çözümlerini açıkladı!

SRDR Robotik, Endüstri 4.0 sürecinde sunduğu çözümleri ve çözümlerinin sanayicileri rekabette nasıl öne çıkardığını ST Endüstri Medya ile paylaştı.

Endüstri 4.0 çözümlerini açıkladı!
Robot Zirvesi

SRDR Robotik Proje Geliştirme Mühendisi Ruşen Şükrü Hazır, sundukları Endüstri 4.0 çözümleriyle ilgili, “Öncelikle ücretsiz danışmalık vererek firmaların verimliğini nasıl arttırabileceğimize yönelik çalışmalar yapıyoruz. Bunlar işletme körlüğünden kaynaklı küçük iyileştirmelerde olabiliyor. Karşılıklı iletişim sonrası ihtiyaca göre yazılım (ERP sistem yazılımları, PLC-SCADA, robotik), IoT (lojistik cobotları, PLC SCADA sistemleri, proses hatları, endüstriyel robotlar, talaşlı imalat üniteleri arası haberleşme), robotik sistemler (kolaboratif robot sistemleri dahil), görüntü işleme (ilgili proses ve robotlara entegre), uzaktan sistem erişimi ve kontrol edebilme, mekatronik ekipman, donanım ve geliştirme uygulamaları kısacası Endüstri 4.0 çözümleri sunuyoruz.” dedi.

“YATIRIM İMKANI KAZANDIRIYOR”

Hazır, çözümlerinin sanayicileri rekabette öne çıkarmasına ilişkin ise şunları söyledi: “Sistemlerimiz kısa ve orta vadede üreticiye standartlara uygun üstün üretim kabiliyeti, rekabet, pazar payı kazandırırken uzun vadede ise yeni ürünler, sermaye harcamaları, tesis konumlandırma ve genişleme ve Ar-Ge çalışmaları gibi alanlarda yatırım yapma imkanı kazandırıyor. Teknolojinin ilerlemesi ile beraber yeni oluşan pazarlardan pay alma fırsatı sunuyor.”
 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 14:40
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını