banner1013
x

EMPERA HALI, İŞ SÜREÇLERİNİ CANİAS4.0 İLE YÖNETECEK

IAS, Gaziantep’in önemli halı firmalarından biri olan Empera Halı ile anlaştı. Firma bundan böyle iş süreçlerini canias4.0 ile yönetecek.

EMPERA HALI, İŞ SÜREÇLERİNİ CANİAS4.0 İLE YÖNETECEK
EndüstrideAra3

IAS (Industrial Application Software), Gaziantep’in önemli halı firmaları arasında bulunan Empera Halı ile anlaşmaya vardı. Şirket, artık iş süreçlerini canias4.0 Teknolojileri ile yönetecek.

İŞ BİRLİĞİNİN İLK ADIMI ATILDI

IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber ve Empera Halı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kaplan’ın da katılımı ile sözleşme toplantısı düzenlendi.

Empera Halı’nın genel merkezinde gerçekleşen toplantıda iki firma iş birliklerinin ilk adımını attı.

İş birliklerini başlatan iki firmanın yönetim kurulu üyesi, sözleşme imza toplantısında bir araya geldi.

"TEK YAZILIMLA BÜTÜNLEŞİK ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ"

Başlatılan iş birliğiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan IAS Yönetim Kurulu Başkanı Karabiber, “Gaziantep ülkemizin en önemli sanayi merkezlerinden bir tanesi. Burada, Empera Halı ile birlikte yeni bir yola çıkıyoruz. IAS olarak Endüstri 4.0 vizyonu ile çıktığımız bu yolda Empera Halı gibi önemli firmaların dijital dönüşüm yolculuklarına destek olmak, hem Türkiye’deki hem de dünyadaki rakipleri karşısında bir adım önde olmalarını sağlayacak teknolojiyi sunmak büyük bir mutluluk. Önümüzde birlikte yürüyeceğimiz uzun bir yol var ve bu süreçte büyük başarılara imza atacağız. Globalde ve Türkiye’de elde ettiğimiz 30 yıllık tecrübemiz, bütünleşik yazılım çözümlerimiz ve uzman kadromuz ile bu süreçte Empera Halı firmasına destek olacağız” ifadelerini kullandı.

"GELECEĞE YATIRIM YAPIYORUZ"

İmza toplantısında konuşan Empera Halı Yönetim Kurulu Başkanı Kaplan ise, şu ifadeleri kullandı:

"Yazılım arayışına girdiğimizde pek çok firma ile görüştük. Yazılımları karşılaştırdık. Bizim için önemli olan bize hız kazandırabilecek bir ürüne sahip olabilmekti. Çünkü hızla büyüyen bir firmayız, yılda yüzde 40 oranında büyüme gerçekleştiriyoruz. O nedenle ihtiyaçlarımızı kolayca anlayacak, hızlı çözümler üretebilecek, iş yapış şekillerimize uyarlayabileceğimiz, esnek ve kullanıcı dostu bir yazılım istiyorduk. Bu taleplerimizi en iyi karşılayabilecek olan yazılımın canias4.0 olduğuna karar verdik ve IAS ile anlaştık. Şu an 70 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Amacımız, bir Türk markasını dünyaya mal etmek. Kalıcı bir eser bırakmak, bizden sonraki nesle güzel bir yapı inşa etmek istiyoruz. Kalite ve tecrübe üretmeye odaklandık, firma olarak geleceğe yatırım yapıyoruz. Bunu yaparken IAS gibi bize destek olacak bir Türk firmasının var olması çok önemli."

"HIZLI ÇÖZÜMLER ÜRETECEĞİZ"

Şirketlerinin çıktıkları yolcukları hakkında temennilerini de paylaşan Kaplan, "Teknoloji çağında yaşıyoruz. Her şey hızla değişiyor. Bizim için de ürün çeşitliliğimiz arttıkça iş süreçlerimizi yönetmek gittikçe zorlaşmaya başladı. Ürün takibi yapmak, firma hafızası oluşturmak ciddi bir problem haline geldi. O nedenle dijital dönüşümün kaçınılmaz olduğunun farkındayız. Tekstil sektörü için dijitalleşme zordur. Örneğin, firmamızda hiçbir ürün sabit işleyişle üretilmiyor, ürünlerimiz değişken. Bu nedenle burada dijital dönüşümü gerçekleştirmek çok kolay bir iş değil. Ancak canias4.0’ın esnek ve entegre yapısı sayesinde hızlı çözümler üreterek bu süreçte başarılı olacağımıza inanıyoruz." diyerek sözlerini noktaladı.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 14:48
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler