Doruk’tan TAYSAD’a özel webinar

Doruk, TAYSAD iş birliğiyle Türk otomotiv sektörü özelinde dijital dönüşümü masaya yatırmak üzere 5 Mayıs Salı günü özel bir webinar düzenleyecek.

Doruk’tan TAYSAD’a özel webinar
Endüstri 40 Zirvesi

Teknoloji şirketi Doruk, Türk otomotiv sektörü özelinde dijital dönüşümü masaya yatırmak üzere 5 Mayıs Salı günü Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği’ne (TAYSAD) özel bir webinar düzenleyecek.

Saat 11.00’de başlayacak “Üretimde Dijital Dönüşümün Yol Haritası” konulu online seminer, Doruk Yönetim Kurulu Üyesi Aylin Tülay Özden tarafından gerçekleştirilecek.

Özden, etkinlik kapsamında işletmelerin kendi kendini finanse edebilen dijital dönüşüm yatırımlarını nasıl uygulayabileceğini ele alacak.

TAYSAD üyelerine özel düzenlenecek etkinliğe katılmak isteyenler firmanın sosyal medya hesaplarından ya da derneğin web sitesi üzerinden kayıt yaptırabiliyor.

Firma “üretimde en küçük bütçe ile en yüksek verim alacak dijital dönüşüm yol haritası”nı sunmak üzere, ilaç sektörüne özel düzenlediği eğitimlerin yanı sıra uzaktan çalışmada faydalı araçlar gibi düzenlediği online seminerlere farklı konularla devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2020, 14:54
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını