banner1322
x

DORUK VE TRİO MOBİL STRATEJİK İŞ BİRLİĞİNE İMZA ATTI

İleri teknolojileriyle üretim yönetimini dijitalleştiren Doruk ve yapay zeka destekli endüstriyel IoT teknolojileri üreten Trio Mobil stratejik iş birliği için anlaştı.

DORUK VE TRİO MOBİL STRATEJİK İŞ BİRLİĞİNE İMZA ATTI
Endüstrideara

Ar-Ge ve inovasyon yatırımlarıyla dikkat çeken, Türkiye'nin önde gelen iki teknoloji şirketi Doruk ve Trio Mobil, başlattıkları stratejik iş birliği ile partner ağlarını ve müşteri portföylerini büyütmeyi amaçlıyor.

İki teknoloji şirketi olarak güçlerini birleştirdiklerini ve hayata geçen ortaklıkla birlikte dinamik bir sinerji yakaladıklarını bildiren Doruk Yönetim Kurulu Üyesi ve ProManage Corporation Genel Müdürü Aylin Tülay Özden ve Trio Mobil Genel Müdürü Nevzat Ataklı, karşılıklı olarak tüm ürünlerin satışlarını yurt içinin yanı sıra yurt dışında da yapabileceklerini dile getirdi.

"İŞ BİRLİKLERİYLE EKOSİSTEME KATMA DEĞER SAĞLAMAYI SÜRDÜRÜYORUZ"

Çeyrek asra yaklaşan köklü geçmişleri boyunca sektörün her katmanına fayda sağlama misyonuyla hareket ettiklerini ve iş ortaklığı yaptıkları firmalarla olan ilişkilerinde sürdürülebilir değer oluşturmayı hedeflediklerini söyleyen Doruk Yönetim Kurulu Üyesi ve ProManage Corporation Genel Müdürü Aylin Tülay Özden, şu değerlendirmelerde bulundu:

"Sanayicilerin üretimlerini daha hızlı, çevik, kaliteli ve verimli yönetmeleri için yazılım ve donanım araçları geliştirmek hedefiyle kurulan ve Türkiye’de üretim yönetiminde dijitalleşme pazarını inşa eden Doruk, yaptığı ortaklıklarla teknoloji ekosistemine katma değer sağlamayı sürdürüyor. Yakın bir zamanda şirketimizin misyon ve ilkeleri doğrultusunda çok önemli bir iş birliğine imza atarak Trio Mobil ile güçlerimizi birleştirdik. İki yerli teknoloji firması olarak aynı yolda, benzer hedefler doğrultusunda sanayi ekosisteminin dijital iklime entegrasyonunu sağlamak hem Türkiye’yi hem de dünyayı Sanayi 4.0’a hazırlamak için hareket edeceğiz. Bundan sonraki süreçte karşılıklı olarak tüm ürün satışlarını hem yurt içinde hem de yurt dışında yapabileceğiz. Doruk olarak sektörümüze yeni bir soluk getirecek iş birliklerine her zaman sıcak bakıyor, ortaklıkların yarattığı yeni sinerjiyi önemsiyoruz. Çünkü bu ve bundan sonra yapılacak iş ortaklıkları sadece iki firmanın değil aynı zamanda sektördeki dengelerin de farklı bir seviyeye taşınmasına ön ayak olacak. Bu anlamda ortaya çıkan yenilikçi enerjinin iki şirkete de dinamizm katacağını düşünüyor ve birlikte nice başarılara imza atacağımıza inanıyoruz."

"UZMANLIKLARIMIZI BİRLEŞTİREREK VERİMLİLİĞİ ARTIRMAYI HEDEFLİYORUZ"

Doruk ile imza attıkları iş birliğinden duydukları memnuniyeti dile getiren Trio Mobil Genel Müdürü Nevzat Ataklı, "Trio Mobil olarak teknoloji ve inovasyona yatırım yapan, ülkemizi global arenada temsil etme hedefiyle çalışan, aynı vizyon ve motivasyona sahip firmalarla birlikte sektöre değer yaratmaktan mutluluk duyuyoruz. Doruk ile çıktığımız bu yolculukta uzmanlıklarımızı birleştirerek üretim sektöründe endüstriyel operasyonları dijitalleştirerek işletmelerde güvenlik ve verimliliği artırmayı hedefliyoruz." ifadelerini kullandı.

Endüstriyel operasyonlarda iş güvenliğini ve verimliliği artırmak amacıyla yapay zeka destekli IoT çözümleri sunan ve sektörün öncü teknoloji şirketi Trio Mobil, 500 binden fazla bağlı cihazı yöneten bulut platformuyla 25 binin üzerinde kurumsal müşteriye hizmet veriyor.

Firma, dünya çapında global markaların tesislerinin ve ekipmanlarının dijitalleşmesine, iş güvenliği ve verimlilik standartlarının yükselmesine yardımcı oluyor. Hem global pazarlarda hem de Türkiye’deki güçlü satış kanalı ve stratejik iş ortakları aracılığıyla partner ağını her geçen gün genişleten şirket, aynı zamanda yeni projelere imza atmayı sürdürüyor.

YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını