Doruk; AR, Mobil ve ProGuard çözümlerini webinar ile tanıttı

Doruk Otomasyon, işletmelerini geleceğe taşıma hedefindeki kullanıcılar için; AR, Mobil ve ProGuard ürünlerini, interaktif ve verimli bir webinar ile tanıttı.

Doruk; AR, Mobil ve ProGuard çözümlerini webinar ile tanıttı
Endüstrideara

Doruk Otomasyon, FutureFactory uygulamaları ile işletmelerini geleceğe taşıyacak ProMANAGE kullanıcıları ve kullanıcı adaylarının katıldığı, hem İstanbul hem Antalya ofisten ilgili yöneticilerin sunumlarıyla; AR, Mobil ve ProGuard ürünlerini, interaktif ve verimli bir webinar ile tanıttı. Doruk Otomasyon Ar-Ge Direktörü Dr. Mustafa Can Öztürk, yaptığı açıklamada, AR ve AI çözümlerini kullanıcılarıyla birlikte geliştirdiklerini, her iki tarafta da örnek uygulamalara sahip olduklarını kaydederek, en güçlü yönlerinden birisinin de sürekli kullanıcılardan dönüşler alarak onların fikirlerini işlemek olduğunu vurguladı.

MÜŞTERİYİ ODAĞA ALAN YAKLAŞIM

Tamamen müşteri odaklı bir firma olduklarını söyleyen Öztürk, Ar-Ge’de yaklaşık 30 kişilik bir ekibin görev aldığını, yazılım ve Ar-Ge tarafında, Akdeniz Üniversitesi bünyesinde Antalya Teknokent’in ve İstanbul’da Teknopark İstanbul’un bir parçası olduklarının altını çizdi

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 16:48
YORUM EKLE

Radyo

Halıcı

Dergiler