banner1322
x

DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJESİNİ BAŞLATTI

KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yolbulan, "2023; Dijital Dönüşüm Projesi"ni başlattıklarını, hedeflerinin stratejik karar alma süreçlerini hızlandırmak, veri edinmede daha yalın ve hızlı olmak olduğunu kaydetti.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJESİNİ BAŞLATTI
Robot Zirvesi

KARABÜK (AA) - Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yolbulan, dijital dünyaya ayak uydurmak zorunda olduklarını, bu amaçla "2023; Dijital Dönüşüm Projesi"ni başlattıklarını belirtti.

Rekabet güçlerinin dijital dönüşüme bağlı olduğunu dile getiren Yolbulan, başlatıkları projeye ilişkin, "Çıktığımız bu dönüşüm yolculuğunda rekabet gücümüzü koruyabilmek ve ileriye taşıyabilmek için iş süreçlerimizi dijital teknolojiyle destekleyip faaliyetlerimizde verimliliği artırmak ve çevresel etkileri azaltmayı amaçlıyoruz." dedi.

Yolbulan, dijital dönüşüm için başlatılan yatırımların yıl sonunda tamamlanacağını ve daha sonra da teknolojik gelişmelere göre devam edeceği bilgisini vererek sözlerini şöyle noktaladı:

"KARDEMİR 2023; Dijital Dönüşüm Projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz çalışmaları, raporlama döneminde şirketimizin mevcut Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) sisteminin (SAP R/3), SAP S/4 HANA sistemine dönüştürülmesi çalışmaları ile sürdürdük. Başlattığımız Dijital Dönüşüm Projesi ile hedefimiz; stratejik karar alma süreçlerini hızlandırmak, veri edinme noktalarındaki işlemleri daha yalın ve hızlı hale getirmektir."

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 18:08
YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını