banner1322
x

Dijital dönüşüm iş süreçlerinde verimlilik ve hız artışı sağlıyor

Okyanus Teknoloji, gerçek zamanlı konum belirleme teknolojisi Wipelot ile dijitalleşen iş süreçlerinde verimlilik ve hız artışı sağlıyor.

Dijital dönüşüm iş süreçlerinde verimlilik ve hız artışı sağlıyor
Endüstri 40 Zirvesi

Wipelot, otomotivden beyaz eşyaya, metalden enerjiye kadar pek çok sektörün sorunlarına dijital çözümler sunuyor. Gerçek zamanlı konum belirleme teknolojisiyle de iş süreçlerinde verimlilik ve hız avantajı sunuyor. İş yapış süreçlerinin dijital dönüşümüyle ilgili bilgi veren Okyanus Teknoloji CEO’su Rifat Ok, IoT sistemlerinin büyük önem taşıdığını söyleyerek süreci değerlendirdi. 

ENDÜSTRİYEL ALANLARDA VERİMLİLİK ÖLÇÜLMELİ 

Endüstriyel alanlardaki en büyük sorun verimlilik kaybıdır. IoT sistemleri ile verimlilik takibini yapmak oldukça kolaylaştı. Küçük veya büyük fark etmeksizin tüm işletmelerde verimlilik ölçülmesi gerekiyor. Okyanus Teknoloji olarak Wipelot markamızla dijitalleşen şirketlerin iş süreçlerinde verimlilik, hızlı artışı ve iş güvenliği sağlıyoruz. Koronavirüs salgınıyla birlikte şirketlerin dijital dönüşüm için gerçekleştirdikleri yatırımlar arttı ve daha da artması bekleniyor. Endüstri 4.0 evresinin yapıtaşı olan endüstriyel IoT sistemleri ile üretim süreçlerinin yeniden şekillenmeye başladı. Bu süreci benimseyen şirketler ise şimdiden rekabet avantajı sağlamaya başladı. Endüstriyel alanlarda verimliliği ölçerek analiz ve raporlamalarda gelecek yönelik yatırım kararları almak daha kolay hale geldi. Wipelot, ekipman, çalışan, malzeme ve araçların sürekli hareket halinde olduğu işletmelerde tüm süreci optimize etmeyi sağlıyor. Sunduğu çözümler sayesinde ayrıca maliyetler minimuma inerek üretim hacmini, hızını verimliliğe en üst seviyeye çıkartıyor.  

 
  
 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2020, 12:08
YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını