banner1322
x

CYBERWİSE BÜNYESİNDE BİRLEŞİYORLAR

Siber güvenlik alanında hizmet veren Cyberwise ve Innovera, bölgesel liderlik hedeflerine ulaşabilmek için imzaladıkları anlaşma ile Cyberwise bünyesinde birleşecek.

CYBERWİSE BÜNYESİNDE BİRLEŞİYORLAR
Endüstrideara

Cyberwise ve Innovera, bölgesel liderlik için yapılan anlaşma ile Cyberwise bünyesinde birleşiyor.
Şirketten yapılan açıklamaya göre, Cyberwise bünyesinde bir araya gelecek iki firma müşterileri için uluslararası standartlarda uçtan uca siber güvenlik çözümleri sunmaya ve sektöre değer katmaya devam edecek.
Cyberwise vizyonunu oluşturduklarında siber güvenlik sektöründe dinamikleri değiştireceklerini ve bunu büyük bir hızla hayata geçirmek istediklerini belirttiğini haırlatan Cyberwise Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Aret Kıllıoğlu, bu çerçevede sektörün önemli oyuncularından Innovera ile yürütülen görüşmeler sonucunda hedeflerin örtüştüğünü gördük ve güçlerini birleştirmek üzere anlaşmaya vardıklarını söyledi.

“SATIN ALMA YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK”

Hem Türkiye’deki hem de bölgedeki konumlarını daha da sağlamlaştırma ve genişletme yolunda büyük bir adım atmış olacaklarını belirten Kıllıoğlu, ulaşılan müşteri portföyü, sunulan çözümlerin çeşitliliği ve ürün geliştirme kabiliyetlerini sürekli geliştirirken, hedeflerin doğrultusunda birleşme ve satın alma yatırımlarının devam edeceğini ifade etti.
‘Bölgesel genişleme ve inorganik büyüme’ stratejileri doğrultusunda uzun zamandır çalıştıklarını belirten Innovera Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Murat Tora ise, atılan bu adım ile her iki firmanın tüm paydaşları, çalışanları, müşterileri ve iş ortakları açısından çok olumlu sonuçlar doğacağına inandıklarını söyledi. 
 

YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını