banner1322
x

CRYPTTECH, yapay zekanın savunma sanayii uygulamalarını anlattı

CRYPTTECH’ten Doç. Dr. Berk Üstündağ, ‘Savunma Sanayii Alanında Yapay Zeka Sistemleri’ seminerinde ‘Yapay Zeka Sistemlerinin Savunma Sanayii'ndeki uygulamalarını anlattı. 

CRYPTTECH, yapay zekanın savunma sanayii uygulamalarını anlattı
Enerji Zirvesi

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı tarafından, Kurumsal Bilgi Paylaşım Günleri kapsamında ‘Savunma Sanayii Alanında Yapay Zeka Sistemleri’ konulu seminer düzenlendi. CRYPTTECH Teknoloji Danışmanı Doç. Dr. Berk Üstündağ'ın konuşmacı olduğu etkinliğe Savunma Sanayii Başkanlığı'nda görevli Daire Başkanları ve yöneticileri başta olmak üzere sektörün önde gelen markalarının yetkilileri katılım gösterdi. CRYPTTECH Kurucu Genel Müdürü Alper Yılmaz'ın açılış konuşması ile başlayan programda, Doç. Dr. Berk Üstündağ, Yapay Zeka Sistemlerinin Savunma Sanayii'ndeki uygulama alanlarını detaylıca anlattı.

TAMAMI TÜRK MÜHENDİS VE GELİŞTİRİCİLERDEN OLUŞAN EKİP

Siber Güvenlik alanında ürün ve teknoloji geliştiren Ar-Ge şirketi CRYPTTECH, ilk ürününü 2008 yılında piyasaya sunmuş. Siber Güvenlik Zekası, Zafiyet Analizi, Siber Saldırılar, Gelişmiş Kalıcı Tehditler, İleri Seviye Korelasyon Motorları, Uyumluluk ve Big Data çözümleri üzerine yoğunlaşan markanın geliştirdiği ürün ve teknolojiler özel sektör ve kamu kurum / kuruluşları dahil olmak üzere 3 bin’in üzerinde KOBİ ile 800’ün üzerinde büyük ölçekli kurumsal firma tarafından tercih ediliyor. SIEM, Log Yönetimi, Hotspot, Sızma Testleri, DLP ve güvenlik izleme ürünleri ile bütünleşik siber tehdit zekası alt yapısı sunan CRYPTTECH, kendi geliştirdiği güçlü korelasyon sistemi ile SIEM ürünü için benzersiz bellekte korelasyon özelliği sağlıyor ve yine NoSQL yapısı ile yüksek performans değerlerine ulaşıyor. Marka, gittikçe karmaşıklaşan siber güvenlik dünyasında uzmanların işlerini kolaylaştıracak, hızlandıracak ve otomatize edecek yeni teknolojileri geliştirmek adına çalışmalarına dinamik, yenilikçi ve alanlarında uzman bir ekip ile devam ediyor. 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 14:13
YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını