banner1322
x

CHAMPS'İN VERİLERİ BULUTİSTAN'LA TÜRKİYE'DE

Türkiye’de alanının öncülerinden olan yeni nesil çalışma platformu Champs ve bulut servis sağlayıcısı Bulutistan, teknolojik yol arkadaşlığına imza attı.

CHAMPS'İN VERİLERİ BULUTİSTAN'LA TÜRKİYE'DE
Endüstrideara

Tüketici destek hizmetleri alanındaki yenilikçi iş modeliyle EMEA Bölgesi’ndeki şirketleri karma çalışma modeliyle tanıştırmayı hedefleyen Champs, bölgenin en hızlı büyüyen ilk 20 teknoloji şirketinden biri olan Bulutistan ile yaptığı iş birliği kapsamında altyapı ve çözümlerini bulut ortamında barındıracağını duyurdu.

Şirketten edinilen bilgilere göre, iş birliği sayesinde teknolojisini yüzde 100 bulut mimarisi üzerine inşa eden Champs, Bulutistan’ın GDPR ve KVKK’ya uygun bulut ortamının gücüyle; şirket, müşteri ve çalışanların bilgilerini Türkiye’de güvenle saklayacak.

Böylece Champs, Gig ekonomisinin (kısa süreli iş) yarattığı avantajlardan elde edeceği faydayı en üst seviyeye çıkaracak.

"TÜRKİYE'DEKİ FİRMALARIN VERİSİNİ ÜLKEMİZDE SAKLIYORUZ"

Bulutistan ile gerçekleştirdikleri iş birliğinden büyük mutluluk duyduklarını belirten Champs Kurucu ve Yöneticisi Mahir Tüzün, konuyla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu:

“Tüketici destek hizmetleri alanında mevsimsellik ya da sürdürülebilirlik ihtiyaçları öne çıkan şirketlere, yetkin, eğitimli ve bağımsız bir çalışan ekosistemiyle, taahhüt vermeden maliyet tasarrufu ve yüksek müşteri memnuniyeti elde etmelerini garanti ediyoruz. Bu yenilikçi çözümü, Bulutistan’ın yerli ve güçlü bulut ortamında kurguladığımız altyapımızın üstünden sunuyoruz. Böylece Türkiye'deki şirketlerin verisini ülkemizde saklıyoruz." 

"VERİLERİN GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAYI HEDEFLİYORUZ"

Gerçekleştirdikleri iş birliklerinden ötürü duydukları memnuniyeti dile getiren Bulutistan Genel Müdürü Begim Başlıgil ise, “Hedefimiz Champs’in büyüme planlarına profesyonel olarak destek olmak ve Türk şirketlerinin verilerinin güvenliğini sağlamaktır.” dedi.
 

YORUM EKLE

Huawei

Proven

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını