CANİAS4.0, G. KORE'NİN EN BÜYÜK FUARINDA TANITILDI

IAS Korea, G. Kore'de düzenlenen en büyük akıllı fabrika fuarlarından Smart Factory & Automation World 2022'ye katıldı. Seul’de 6-8 Nisan tarihlerinde düzenlenen uluslararası fuarda bütünleşik teknoloji çözümleri sunan canias4.0’a ilgi büyük oldu.

CANİAS4.0, G. KORE'NİN EN BÜYÜK FUARINDA TANITILDI
Enerji Zirvesi

IAS Korea, Güney Kore'de düzenlenen en büyük akıllı fabrika fuarlarından biri olan Smart Factory & Automation World 2022'ye katıldı. Seul’de 6-8 Nisan tarihlerinde düzenlenen uluslararası fuarda Endüstri 4.0 teknolojileri konuşuldu. 320 firmanın katılımıyla gerçekleştirilen dev etkinlikte IAS Korea ekibi de canias4.0 standıyla yer aldı. IAS Korea yetkilileri, katılımcılardan yoğun ilgi gören canias4.0 standında ziyaretçilerle bir araya geldi ve caniasERP, canias4.0 IoT Çözümleri, Industrial Application Objects (IAO) ile ilgili bilgi paylaşımlarında bulundu. Fuarın en çok ziyaret edilen standları arasında bulunan canias4.0 standı, yaklaşık bin ziyaretçiyi ağırladı. 

IAS Korea yetkilileri üç gün süren fuar boyunca canias4.0 standında IAS’nin sunduğu çözüm ve hizmetlerle ilgili sunumlar yaptı. Bunun yanı sıra etkinliğin son günü gerçekleşen seminere konuşmacı olarak konuk olan IAS Korea Ülke Müdürü Murat Karslı, caniasERP ve IAO’yu anlattı. Aynı seminere konuk olan IAS IoT Ürün Müdürü İbrahim Tataroğlu da canias4.0 IoT Çözümlerini ve gelecek planlarını izleyiciler ile paylaştı. 

CANİAS4.0 STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Etkinlik sonrasında görüşme fırsatı yakaladığımız IAS Korea Ülke Müdürü Murat Karslı’dan etkinlik ile ilgili görüşlerini aldık. Karslı, “SFAW fuarında 'Smart Factory & canias4.0' başlığı altında dijital dönüşüm için ihtiyaç duyulan tüm çözümlerin tanıtımını yaptık. Son yıllarda tamamladığımız projeler ve artan ülke tecrübemiz ile birlikte özellikle Kore pazarındaki bilinirliğimizi arttırmak ve pazarda konumumuzu güçlendirmek için güzel bir fırsat oldu. Standımızda binden fazla ziyaretçi ağırladık” dedi. 

DÜNYANIN TEKNOLOJİ DEVLERİ ZİYARET ETTİ

canias4.0 standında Teknoloji devi Hyundai, Samsung, LG gibi firmalardan temsilciler ağırladıklarını ve yüksek potansiyelli fırsatlar yakaladıklarını kaydeden Karslı, “Fabrikaların uçtan uca tüm ihtiyaçlarını karşılayan, bütünleşik bir yazılımla tanışmak bazı ziyaretçilerimizi şaşırttı. Günümüzde ERP ve IOT çözümlerinin beraber kullanılması  -özellikle Kore gibi teknoloji kullanımının ve devlet desteğinin oldukça yüksek olduğu bir ülkede- zorunlu hale gelmişken tüm bu ihtiyaçları tek bir çatı altında toplayan canias4.0 fuarda büyük merak uyandırdı. Yakaladığımız bu ivmeyle beraber Güney Kore pazarındaki konumumuzu sağlamlaştırarak yeni projeler tamamlamak ve bize bu pazarda referans olabilecek başarı hikayeleri elde edebilmek öncelikli hedeflerimiz arasında. Ayrıca pazarda yeni partnerlar edinerek onlarla beraber hızla büyümeyi istiyoruz. Yakın zamanda Güney Kore’den çok daha güzel haberler paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz” şeklinde konuştu. 

"YÜKSEK POTANSİYELE SAHİP OLDUĞUNU GÖZLEMLEDİK"

SFAW’da canias4.0 IoT Çözümleri’ni tanıtan IAS IoT Ürün Müdürü İbrahim Tataroğlu, etkinlik sonrasında değerlendirmelerini paylaştı. Tataroğlu, “Dünyanın en dinamik endüstriyel ekonomilerinden birisi olan Güney Kore’de IAS canias4.0 IoT Akıllı Fabrika çözümlerimizi tanıtmak, müşterilerin mevcut ve potansiyel ihtiyaçlarını yakından gözlemlemek ve bu ihtiyaçlara uygun çözümlerimizi konumlandırmak adına güzel bir deneyim oldu. Ülkede akıllı fabrika bilinci yüksek, üretim yönetiminde yazılım ve donanım çözümleriyle sürekli iyileştirme anlayışı da yerleşik. Bu nedenle bütünleşik teknoloji çözümleri sunan canias4.0’ın standı fuarda çok yoğun bir ilgi gördü. Global bir teknoloji firması olarak, canias4.0 teknolojisini bine yakın ziyaretçiye anlattık, sorunlarına çözüm önerilerinde bulunduk. Özellikle Güney Kore gibi tüm dünyaya teknoloji ihraç eden bir ülkeye IAS olarak geliştirdiğimiz teknolojileri sunmak bizim için büyük bir gurur. caniasERP ile bütünleşik IoT çözümümüz, IoT Box IO ve Touch IO cihazlarımız fuar süresince büyük ilgi çekti. Dünyanın farklı yerlerinde müşterilerimize sunduğumuz bütünleşik çözümlerimizin Güney Kore’de de karşılık bulacağını, yüksek potansiyele sahip olduğunu gözlemledik” diye anlattı. 

CANİAS4.0 IOT UZAK DOĞU'DA KULLANILACAK

Bütünleşik teknoloji çözümleri sunan canias4.0’ın global pazarda önemli bir ihtiyaca karşılık verdiğini vurgulayan Tataroğlu, ilerleyen dönemlerde Güney Kore’deki operasyonlarında ivme kazanacaklarını da duyurdu: “Dünyanın IoT merkezlerinden birisi olan Güney Kore’de bulunmak, pazardaki gelişmeleri yakından takip etmek büyük avantaj. Fuardaki yoğun ziyaretçi ve müşterilerin ilgisinin yanı sıra tecrübeli IAS Korea ekibinin uzun yıllara dayanan emeği, referans projelerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ile canias4.0 IoT çözümümüzün yakın gelecekte bu bölgede önemli çalışmalara imza atacağına inanıyoruz.”
 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2022, 13:41
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını