banner1013
x

Bu ortaklık bilişim pazarını büyütecek

Teknoloji üreticilerinin distribütörü LinkPlus, dünyanın önemli markalarına veri koruma ve yedekleme hizmetleri sunan Veritas’la iş ortaklığına imza attı. 

Bu ortaklık bilişim pazarını büyütecek
EndüstrideAra - Haber Detay

LinkPlus, Veritas ile gerçekleştirdiği işbirliğiyle Türkiye bilişim pazarına önemli katkılar sunmayı hedefliyor. Marka, Veritas’ın Türkiye'de pazar payının artırılması ve satış stratejilerinin zenginleştirilmesi için çalışacak. Bu stratejik işbirliği hakkında açıklamalarda bulunan Veritas Türkiye Kanal Satış Müdürü Bahadır Öztürk, 3 yıldır yürüttüğümüz başarılı çalışmalarla yakaladıkları büyüme potansiyelini  devam ettirmek,  mevcut kanal ekosistemine yeni iş modellerine sahip iş ortaklarını dahil etmek amacıyla LinkPlus’la distribütörlük anlaşmasına imza attıklarını söyledi. Öztürk, LinkPlus ve Veritas'ın müşterilere katma değerli çözümler sunabilmek için satış stratejilerini zenginleştirecek modellere yoğunlaşacaklarını söyledi. 

BULUT PAZARINI BÜYÜTECEKLER

Veritas ile yapılan işbirliği sonucu Türkiye’deki bulut pazarını büyüteceklerini kaydeden LinkPlus İş Birimi Direktörü Cenk Soyluoğlu, bu güçlü sinerjinin itici bir güç yaratıp Türkiye bilişim pazarına değer kazandıracağını, Veritas’ın veri yedekleme, veri yönetimi ve bulut çözümlerinin, kendi iş ortakları için güçlü bir çözüm oluşturacağını vurguladı. Veritas'ın son 3 yıldır kurumsal müşteriler ve projelerde çok büyük başarılara imza attığının altını çizen Soyluoğlu, Veritas’ın başarısını iş ortaklarının da desteğiyle birçok kuruma ulaştıracaklarını söyledi. 
 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2018, 16:34
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler