Almanya’da sahne alıyor

ProManage, 1 Nisan'da başlayan Hannover Messe Fuarı'nda birbirinden özel çözümlerini bu kez yabancı ziyaretçilerine sunuyor.

Almanya’da sahne alıyor
Enerji Zirvesi

Yeni imajıyla katıldığı WIN Eurasia Fuarı kapsamındaki WINovation yarışmasında birincilik ödülüne layık görülen ve ilgi odağı olan ProManage, bu kez Almanya’da sahne alıyor.

Firma, dün başlayan (1 Nisan 2019) dünyanın lider endüstri teknolojileri fuarları arasında gösterilen Hannover Messe Fuarı’nda birbirinden özel çözümlerini ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

GELECEĞİN FABRİKASINA DOĞRU...

Firma, “Üretiminizi Akıllandırın!” mottosuyla ve Artırılmış Gerçeklik, Yapay Zeka ve Makina Öğrenmesi gibi teknolojileri sayesinde işletmeleri prediktif kalite ve bakım ile yönetme imkanı sağlıyor. ProManage akıllı üretim yönetim sistemi tahmini uygulamaları zaman içinde güçlendirmek ve artırmak amacıyla temel üretim verilerini topluyor ve sorunsuz bir şekilde bütünleştiriyor. 

Firma işletmelere, ProManage AR (Augmented Reality/Artırılmış Gerçeklik) ile geleceğin fabrikası olma yolunda öncü kuruluşlar arasına girmesine destek veriyor.

Makina görüntüsü üzerinde KPI’ları gerçek zamanlı olarak görmeyi, kişiselleştirilmiş ekran tasarımları ile grafik, sembol ve liste bazlı olarak makina görüntüsü üzerinde AR teknolojisi ile görüntüleyebilmeyi mümkün hale getiriyor.

ProManage, 5 Nisan Cuma gününe kadar devam edecek fuarda 7. salondaki A31 no.’lu standında ziyaretçilerini ağırlayacak.


 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 09:30
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını