banner1322
x

AKILLI FABRİKA ÇÖZÜMLERİ SUNUYOR

Uludağ Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde (ULUTEK) Ar-Ge Ofisi olarak hizmet veren İletişim Yazılım, her sektörden işletmelere yazılım çözümleri sunuyor.

AKILLI FABRİKA ÇÖZÜMLERİ SUNUYOR
Robot Zirvesi

DERYA KUMTEPE - İletişim Yazılım’ın hayata geçirdiği CoralReef MES çözümü, dünya genelinde yapılan anketlerde yer alarak global piyasada da rekabet ediyor. İletişim Yazılım, 25 yıldır Türkiye'nin birçok yerinde bilgi teknolojileri alanında MES (Üretim Yönetim Sistemleri) ve BPM (Kalite ve Süreç Yönetim Sistemleri) konularında çözümler sunarak her sektörden işletmelere dijital dönüşüm partneri olarak dijital dönüşüm yolculuklarında liderlik ediyor.

SINIRSIZ RAPORLAMA VE ANLIK BİLDİRİM 

İletişim Yazılım’ın hizmetlerinden biri olan CoralReef, MES sistemi üretimde izlenebilirliği, kayıpların önlenmesini sağlayan, işletme yöneticileri tarafından belirlenen KPI değerlerinin ölçülmesine olanak veren ve verimliliği artırmayı hedef alan bir çözüm. Programın üretim sahasında ortaya çıkan direk maliyet giderlerini anlık olarak raporlayarak üretim maliyetlerini azaltmak için analiz imkânı sunduğunu ifade eden İletişim Yazılım Genel Müdürü Selçuk Şen; “Yazılımımız üretimde hammaddenin girişinden, üretimin planlamasından ürün çıkışına kadar tüm süreçler için kullanılmaktadır. Tüm sektörlere tek bir ürün olarak sunulan CoralReef ile üretim sahası ihtiyaçlarına karşılık buluyor. Sahip olduğu raporlama aracı ile yazılım bilgisi gerektirmeden dashboard ve rapor tasarımına da imkân veriyor. Uyarı ve bildirim altyapısı ile performans düştüğünde, termin yetişmediğinde, makine arıza durumuna geçtiğinde, kapasite planlaması aştığında, satın alma gereksinimleri oluşması gibi kritik görülen noktalar için uyarılar oluşturulabilmektedir” bilgilerini paylaştı. Selçuk Şen, CoralReef ile Türkiye’nin her bölgesine hizmet verdiklerini ifade ederken, global rekabetin çok önemli hale geldiği günümüz koşullarında İletişim Yazılım’ın fonksiyonel özellikleri ve yeni teknoloji ile üretimde fark oluşturan CoralReef çözümü ile işletmelerin rekabette öne geçebilmesi adına önemli bir fonksiyon üstlendiğini ifade etti.
 

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 23:02
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını