Advantech'in ADAM-6000 modülleri, kestirimci bakımda öne çıkıyor

Advantech’in ADAM-6000 serisi Ethernet I/O modülleri ile gerçek zamanlı izleme ve arıza tespiti kolayca yapılabiliyor, böylece kayıpların önüne geçilebiliyor.

Advantech'in ADAM-6000 modülleri, kestirimci bakımda öne çıkıyor
Endüstri 40 Zirvesi

Advantech’in sunduğu ADAM-6000 serisi uzak I/O IoT modülleri; gömülü yazılımlarındaki firmware güncellemesi aracılığı ile başta Microsoft Azure olmak üzere yaygın bulut platformlarına daha kolay bağlanabiliyor. Bu gelişme sonucunda jeneratörlere bakım hizmeti sağlayıcılar başta olmak üzere, uzaktan yönetim sisteminin kurulup yönetimi gibi birçok yaygın saha uygulaması, oldukça kolaylaştı. 

ARIZA VE KAYIPLARIN ÖNÜNE GEÇİLEBİLİYOR

Gerçek zamanlı jeneratör durumu izleme çözümü sayesinde, kestirimci bakım ve anlık hata tanılama uygulamalarıyla önemli arıza ve kayıpların önüne geçilebiliyor.

Advantech'in ADAM çözümü, üçüncü taraf bulut çözümleriyle bağlantı kurmak için kolayca kullanılabiliyor ve gerçek zamanlı olmak kaydıyla yaygın dağıtılmış çok sayıda ekipmanı sürekli olarak izleyip kontrol edebiliyor. Şifreli verilerin bulut platformuna doğrudan bağlanması, aynı zamanda kritik kullanıcı verilerini de koruyor. 

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 11:43
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler