banner1322
x

5G'DE BİRLİKTE ÇALIŞACAKLAR

OPPO Kurucusu ve Üst Yöneticisi Tony Chen, OPPO ve Qualcomm'un 5G ürünlerinin küresel olarak piyasaya sürülmesinde birlikte çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

5G'DE BİRLİKTE ÇALIŞACAKLAR
Endüstrideara

İSTANBUL (AA) - OPPO Kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Tony Chen, OPPO ve Qualcomm arasındaki iş birliğinin geçmişini gözden geçirerek 5G ürünlerinin küresel olarak piyasaya sürülmesi konusunda birlikte çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Chen, OPPO ve Qualcomm'un uzun bir süredir güvenilir bir iş birlikteliklerinin olduğunu hatırlattı ve şunları kaydetti:

“Qualcomm ile akıllı telefonların geliştirilmesi konusunda birlikte çalışıyoruz. Bu yıl Qualcomm'un Snapdragon mobil platformuyla donatılmış birkaç akıllı telefon modelini ve 5G ürünlerini Avrupa ve diğer uluslararası pazarlarda piyasaya sürerek tüketicilere daha fazla 5G ürün seçeneği ve deneyimi getirdik. Gelecekte de dünya çapında 5G ürünlerinin geniş ölçekli ticari kullanımını teşvik etmek için Qualcomm ile ortak çalışmaya devam edeceğiz.”

Chen konuşmasında, 5G teknolojisinin OPPO'nun yenilikçilik yolunda önemli bir konu olduğunun altını çizdi.

Küresel endüstri ortaklarıyla yakın iş ilişkilerine devam eden OPPO'nun, 5G ürünlerinin dünya çapında yaygınlaştırılmasını hızlandırmaya ve 5G standartlarının, teknolojilerinin ve uygulamalarının geliştirilmesini teşvik etmeyi sürdüreceği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2020, 09:50
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını