banner1322
x

Mitsubishi Electric’ten yeni inverter serisi

Panolu Çözüm Platformu ile endüstriyel tesislerden alt yapı projelerine kadar pek çok alana hizmet sunan Mitsubishi Electric, yeni inverter serisi A800 Plus’ı da sektöre sunuyor.

Mitsubishi Electric’ten yeni inverter serisi
Endüstri 40 Zirvesi

Sanayi 4.0’a uyum sağlayacak ve otomasyon ürünlerini tek çatı altında toplayacak bir çözüm geliştiren Mitsubishi Electric, “Panolu Çözüm Platformu” ile hem endüstriyel tesislere hem de alt yapı projelerine hizmet sunuyor. Sunduğu hizmetlerin başında ise içinde bulunan hazır çözüm parametreleri geliyor. Platform, bu programlar sayesinde ek donanım ihtiyacı ortadan kaldırıyor ve kolay kurulum, devreye alma ve arıza teşhisi gibi konularda kullanıcılarına kolaylık sunuyor. Mitsubishi Electric ayrıca geleneksel frekans inverterlerinden daha fazlasını sağlıyor ve yeni inverter serisi A800 Plus’ı sektöre sunuyor.

PANOLU İNVERTER ÇÖZÜMLERİ 

Sabit mıknatıslı ve asenkron motorlar için benzersiz motor tanıma, V/f ve vektör kontrolü çalışma, açık ve kapalı çevrim vektör kontrolü, hız, tork ve pozisyon kontrolü ile çalışma gibi uygulamalara göre geliştirilmiş standart özellikler barındıran “Panolu Çözüm Platformu”, bu sayede yüksek proses uyumu sağlıyor. A800 serisi inverterleri kaldırma, yürütme ve pozisyonlama konusunda güçlü fonksiyonlara sahip. Ayrıca yüzde 250 aşırı yüklenme kapasitesi, gelişmiş frenleme kabiliyeti ve kapalı çevrim çalışma özelliklerini taşıyor. F800 serisi inverterler ise güçlendirilmiş çözümleri ise benzersiz PID teknolojisiyle mükemmel debi, basınç ve sıcaklık kontrolü özellikleri sunuyor. Ayrıca gelişmiş fan pompa fonksiyonlarına sahip…

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 10:48
YORUM EKLE

Kontek

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını