Kolijet, ürün ambalajına ihtiyaç duyan herkesin ihtiyacını ertesi gün ayağına getiriyor. Kolijet platformu, küçük tüketicinin ambalaj bulma derdine son veriyor. Tek tıkla koli ve ambalaj ürünleri siparişi verilmesini sağlayan Kolijet, verilen siparişi ertesi gün adrese teslim ediyor.

Bir Haskutu markası olan Kolijet’in ürün yelpazesinde; özel baskılı kutular, koliler, e-ticaret kargo kutuları, kargo kutuları, kapaklı kargo kutuları, e-ticaret kolileri, zigzag kırpık kağıt bulunuyor. Kolijet platformu, istenilen sayıda ve boyutta koli ve ambalaj siparişi vermenize imkan sağlıyor.

MEGA DEPO KİRALAMALARI 2023 YILINDA DÜŞÜŞE GEÇTİ MEGA DEPO KİRALAMALARI 2023 YILINDA DÜŞÜŞE GEÇTİ

SİPARİŞİNİZ ERTESİ GÜN KARGODA

Kolijet Ambalaj A.Ş. Genel Müdürü Yasemin Haskaraman: “Kolijet.com ile istenilen koli ölçüsü sisteme giriliyor ve adet sınırlaması olmaksızın koli siparişi verilebiliyor. Ölçüler müşteri tarafından belirleniyor; biz ertesi gün siparişi kargoya veriyoruz. Bu uygulama Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyor.” diyor.

ALT LİMİT ZORUNLULUĞU YOK

Kolijet.com’un küçük işletmelere hitap ettiğinin altını çizen Haskaraman:

“Büyük e-ticaret firmaları ambalaj ihtiyaçlarını toptan satın alarak büyük fabrikalardan tedarik edebiliyorken, küçük işletmelerin Kolijet gibi bir platforma ihtiyacı var. Kolijet ile bu anlamda Türkiye'de bir ilke imza attık. Müşteriler alt limit zorunluluğu olmaksızın ihtiyacı olan koli ölçüsünü sisteme giriyor ve siparişlerini verebiliyorlar. Ölçüler ve ambalajda özel baskı olup olmayacağı müşteri tarafından belirleniyor. Biz siparişi ertesi gün kargoya veriyoruz.” diyor.