Evidea Mağaza Operasyon Direktörlüğü’ne Harun Canlıtürk Atandı! Evidea Mağaza Operasyon Direktörlüğü’ne Harun Canlıtürk Atandı!

E-ihracat sektöründe, E-İhracatın Kolayı Var!” sloganı ile faaliyet gösteren ShipEntegra Lojistik

20 YILI AŞKIN SEKTÖR DENEYİMİYLE GÖREVİNİ YÜRÜTECEK

Yeni görevine ilişkin açıklamalarda bulunan Bahar Küşat Erdem, her iki şirketin20 de genç ve uzman bir kadroya sahip olduğunu ve aynı zamanda niş bir kitleye hitap ettiklerini söyledi. E-ihracat yapmak isteyenler için çok önemli   olanaklar sunulduğunun altını çizen Erdem, ShipEntegra ve PrinWork’un çalışanına değer veren, onların görüşlerine odaklanan ve çözüm üreten bir felsefesi olduğunu; kendisinin de bu felsefe doğrultusunda çalışmalarını özveriyle sürdüreceğini söyledi.

20 yılı aşkın süredir bilişim dünyasında isminden söz ettiren Bahar Küşat Erdem, bugüne kadar bilgi teknolojileri alanında; Satış ve Pazarlama Yönetimi, Ekip Yönetimi, Proje Yönetimi, İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim gibi pek çok alanda önemli görevler üstlendi. BiTekDer bünyesindeki Başkan Yardımcılığı görevinin yanı sıra İş Ortaklıkları Komitesi ve Eğitim Komitesinin de Başkan Yardımcısı olan Erdem, Teknolojide Kadın Derneği'nin de saygın bir üyesi

Editör: Haber Merkezi